FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 261932 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Postinor Duo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Postinor Duo"   

a1b2c3
 Wysłana - 11 luty 2008 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

czesc. . słyszłalm ze podczas okresu nie zachodzi sie w ciaze chodz podobno sa takie przypadki. . . ja wałsnieiałam wtedy wpadke z chłopakiem i po 24 h załylam prostinor. chyba przedłuzyło mi to krwawienie bo okres miała przez 12 dni. teraz okres mi sie spoznia jak narazie 5 dni. czy jest taka możliwosc ze moge nyc w ciazy?

Andromedaa
 Wysłana - 11 luty 2008 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

W czasie okresu można zajść w ciążę.
Miesiączka nie jest środkiem antykoncepcyjnym.

Ekspert -

a1b2c3
 Wysłana - 11 luty 2008 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

własnie mi ginekolog powiedzial ze mial takie przypadki dlatego wziełam prostinor. i jest ten stres ze moze nie zadziałac. . a tym bardziej ze okres mi sie spoznia. ale gdzies czytałam ze opoznia to okres ale czy takze pierwszy po zazyciu tych tabletek???

Andromedaa
 Wysłana - 11 luty 2008 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Postinor to taka bomba dla organizmu kobiety, że się nie dziw, że Ci się okres spóźnia

Ekspert -

kiki_ki
 Wysłana - 27 luty 2008 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałam taką sytuację...niewiadomo czy doszło do finiszu, ale woleliśmy dmuchać na zimne, no i dlatego udaliśmy się do ginelokoga po postinor-duo. pani ginekolog kazała mi zażyć od razu 2 tabetki , ponieważ upłynęło już około 40 godzin od feralnej nocy...Po około 5-6 dniach dostałam krwawienie...(koleżanka stwierdziła, że jest to przyśpieszony okres, ktory jest wynikiem działania postinoru, bo okes miałam dostać za 10 dni).17 lutego miałam dostać okres...jednak dzisiaj jest 27 lutego ,a okresu wciąż nie ma:/ .....Wraz z moim Grzesiem robiliśmy test ciązowy i wynik okazał się negatywny..., jednak denerwuje mnie brak okresu...? Czy to możliwe że spóźnia się już 10 dni, po zażyciu dwóch tabletek postinoru, czy to już ciążą?? PROSZĘ O ODPOWIEDŹŹŹŹŹŹŹŹŹ

Andromedaa
 Wysłana - 27 luty 2008 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Patrz post powyżej Twojego

Ekspert -

.Electro.
 Wysłana - 29 luty 2008 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

witam.
ja z moja dziewczyna zrobilismy to i pech chcial ze gumka pekla przed tym jak doszedlem.;/
mam pyt. czy gdybym poszedl z moja dziewczyna do lekarza pierwszego kontaktu przepisal by on jej Prostinor Duo. i czy obeszlo by sie bez jej mamy.? podkreslam ze ma ona 16 a ja 17 lat.
prosze o odpowiedz

bambochaaa
 Wysłana - 29 luty 2008 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

podstawowe pytanie to czy sposciles sie w pochwe?
ktory dzien cyklu miala dziewczyna?

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

.Electro.
 Wysłana - 29 luty 2008 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

tak spuscilem sie w pochwe.
z tego co wiem to miala okres 14 lutego skonczyl sie jej 18 i w marcu powinna dostac tez tak okolo 14.

GoldenEyes
 Wysłana - 29 luty 2008 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

obeszłoby się bez rodzica,ale to zależy od przychodni ginekologicznych-w jednych każą dziewczynom niepełnoletnim przychodzić z matką ,w innych jak ma skończone 15 to się tego nie wymaga
jeżeli gumka pękła przed wytryskiem to minimalne szanse na zapłodnienie-płyn ejakulacyjny

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Postinor Duo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34