FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 261932 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Postinor Duo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Postinor Duo"   
 
nata1989
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Locmati spokojnie :)) Miałam IDENTYCZNĄ sytuacje. Grunt to spokuj wszystko będzie dobrze tylko niech dziewczyna się nie stresuje bo okres będzie się przesuwał. Im szybciej tym lepiej. Ja wzięłam 2 h po :) tez nie miałam żadnych skutków ubocznych, a mam juz okres i jest wszystko dobrze. Także take it easy

 
Darek_121
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

mam taka sprawe
dokładnie 6 lutego moja dziewczyna zazyła postinor, bez zadnych dolegliwości 10 lutego dostała okres( planowo) potem 8 marca i powinna dostac miedzy 10 a 13 kwietnia, jednak ze nie dostaje. czy moze to byc spowodowane tabletkami??

 
filonowka
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co mi wiadomo to tak, prostinor moze namieszac w organizmie i rozregulowac miesiączke.

 
Darek_121
 Wysłana - 14 kwiecień 2008 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

nawet jesli te dwie przypadły prawidłowo? w sumie to juz 2 miesiace?
pomozcie bo dziewczyna sie strasznie denerwuje

 
LukRecJa
 Wysłana - 14 kwiecień 2008 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

bez przesady...
spóźnia jej się kilka godzin (z tego co kojarzę 13 był wczoraj) i już panika?
opóźnienie może być spowodowane lekami które bierze, stanem zdrowia, stresem itd... niech poczeka ze 3-4 dni jeszcze..
_______________________________
 
[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
 
Darek_121
 Wysłana - 14 kwiecień 2008 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

no przewaznie dostawała max 11 ostatni okres rafiony 13 ponad rok temu. stan zdrowia dobry lekow nie bierze zestresowana jest to fakt. ale czy moze to byc spowodowane hormonami z postionoru?

 
LukRecJa
 Wysłana - 14 kwiecień 2008 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

wątpię żeby po dwóch miesiącach nagle postinor wywołał taką reakcję. IMO powoduje on zaburzenia w obrębie jednego cyklu. No chyba ze Postinor jest przyjmowany często i w kilku cyklach pod rząd. Wtedy wiadomo...
Ale w tym wypadku byłabym skłonna tezie że to stresik Wam namieszał.
_______________________________
 
[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
 
KamilQa_18
 Wysłana - 22 kwiecień 2008 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

Hejka.

Mam pytanie, tydzien temu w poniedzialek doszlo do stosunku, prezerwatywa spadla we mnie (kiedy juz byla tam sperma) i obrocila sie na droga strone ;/
W poniedzialek nie moglam dostac sie do lekarza ;/
A lekarz ogolny powiedzial ze nie moze mi przepisac Postinor'u Duo.

We wtorek bylam u ginekologa, wzielam tabletke odrazu, po 12h druga.
Okres powinnam dostac 17-18 (czwartek-piatek) dzis mija tydzien od wziecia tabletki i nadal brak okresu, jajniki pobolewaja czasami.

Mam nadzieje ze okres bede miec za niedlugo ;/ bo juz stresa mam :(


Pozdrawiam, Kamila

 
locmati
 Wysłana - 22 kwiecień 2008 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

ja z moją dziewczyną byłem w tej samej sytuacji.. spadła gumka byłem po... tez dziewczyne pobolewały jajniki... spóźniał jej sie okres.. ale to moze byc działanie postinoru...i dostała wreszcie:) więc trzymam kciuki bedzie dobrze:)

 
KamilQa_18
 Wysłana - 23 kwiecień 2008 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

aha, a po jakim czasie dostala okres ?
mi narazie spoznia sie 5 dni :(

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Postinor Duo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34