FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 261932 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Postinor Duo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Postinor Duo"   

TN3R
 Wysłana - 8 listopad 2008 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

Witam wszystkich.

Pytanie może głupie, ale na pewno wiele osób zastanawia się nad ta kwestią - czy jeżeli kobieta bierze tabletki antykoncepcyjne ( regularnie itp. ), warto także używać prezerwatyw ? Mam tu na myśli zwykłe Durex lub inne ze środkiem plemnikobójczym ?

Pozdrawiam.

roteiro
 Wysłana - 9 listopad 2008 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Mi w aptece ostatnio aptekarka mowila, ze nie ma juz Postinoru tylko jest Escapelle (zamiast dwoch tabletek to jedna o zsumowanej dawce).

HC 4 LIFE

Znawca -

maks1000
 Wysłana - 27 listopad 2008 09:22     
 Usunięta przez Angel... za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ishja
 Wysłana - 9 lipiec 2009 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Hey
Ten srodek ma działąnie poronne - wydalenie zapłodnionej komórki (poczetego zycia) jest PORONIENIEM.
Ten srodek ma za zadanie zabicie małego zycia ludzkiego - powinnas byc tego swiadoma zanim go wezmiesz

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 lipiec 2009 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zycie to sie zaczyna od momentu implantacji i dopiero wtedy mozna mówić o poronieniu lub nie.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

ciekawa17
 Wysłana - 10 lipiec 2009 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ishja Escapelle zapobiega owulacji więc o poczęciu nie ma mowy wtedy, a jeśli już proces implantacji sie rozpoczął to tabletka NIE BĘDZIE SKUTECZNA i NIE SPOWODUJE PORONIENIA...

jeśli ktoś chce mogę zeskanować ulotke... bo takich pierdół że jest to lek wczesnoporonny to nie chcę sie nawet czytać...

a postinor jest już wycofany z użytku

Ishja
 Wysłana - 10 lipiec 2009 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

pomiedzy owulacja a implantacja dochodzi do poczecia i wtedy zaczyna sie zycie.Implantacja to zagnieżdzenie sie ZAPŁODNIONEJ juz komórki

ciekawa17
 Wysłana - 10 lipiec 2009 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

ale jak nie ma owulacji to począć nic nie można...

Ishja
 Wysłana - 10 lipiec 2009 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

ale jak jest (a raz w ciagu cyklu jest) to mozna a bierzesz nie jak nie ma szans na zajscie tylko jak sa takie szanse zeby zabic ewentualny zarodek. jak nie masz owulacji to nie mozna poczac wiec po co brac tabletke?

Ishja
 Wysłana - 10 lipiec 2009 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

ta tabletka jest poronna w przypadku gdy do owulacji doszło i doszło do zapłodnienia (poczatek życia) ale jeszcze nie do implantacji.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Postinor Duo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34