FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 261932 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Postinor Duo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Postinor Duo"   

MaRtiNaS
 Wysłana - 28 styczeń 2006 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

witam serdecznie!
widze bardzo ciekawy temat.. trafilam tu przypadkowo i dowiedzialam sie ciekawych rzeczy. ogolnie zaczelam sie martwic o swoj organizm gdyz czuje ze za czesto w ciagu 1.5 roku bralam Posti bo trzy dni temu byl to moj 8raz! zaczelam sie martwic ze mi sie cos pomieszalo w w organizmie i zaczelam sobie czytac o tych tabletkach. ogolnie mam duzego pecha w zyciu dlatego na wszelki wypadek zawsze wzielam Posti zeby tylko nie miec "kłopotu" teraz sie martwie zeby zadzialaly i postanowilam ze to bedzie moj ostatni raz bo tak ciagle nie mozna! Zaczynam się ogolnie marwic czy nie będę miala przez to jakis problemow z dzieckiem w przyszło¶ci??? Czy to możliwe i jakie mog± być tego konsekwencje
Mianowicie Posti niedawno bralam 2ego stycznia i teraz 25ego stycznia i martwie sie zeby tym razem zadzialaly bo jak narazie mnie nie zawiodly ale nie bralam ich jeszcze w tak malym odstepie czasowym.
Posti mnie uzaleznil!! ale ja tego nie chce i teraz postanowilam ze to byla moja ostatnia dawka Posti. a boje sie tabletek zwyklych antykoncepcyjnych. jej!

... spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodz±...

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 29 styczeń 2006 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

qrde to sobie nieĽle zaszalała¶ - zastanwiam się tylko czy to ten sam lekarz przypisywał ci postinor - bo je¶li tak to on chyba jaki¶ niedouczony

i piszesz, że boisz się tabletek ? ciekawa jestem czemu - bo je¶li chodzi o homrmony to taki postinor ma parę razy większ± ich ilo¶ć i daltego też takie działanie - więc my¶lę, że jednak powinna¶ udać się do dobrego lekarza i zacz±ć brać tabletki - nie masz się czego bać, żyjemy w końcu w XXI wieku, i jak wiadomo medycyna poczyniła postępy - także tabletki s± coraz lepiej przystosowane do organizmu kobiety

a swoj± drog± to ile masz lat i czy nigdy nie czytała¶ ulotki na tym postinorze ?

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

MaRtiNaS
 Wysłana - 29 styczeń 2006 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

heh! witam ponownie.
jesli chodzi o moj wiek nie martw sie jestem pelnoletnia i uloteczki tez czytalam i to nie raz moge j± opowiedziec na pamieć. wiesz co to jakies takie dziwne uzaleznienie za kazdym razem nawet przy jakims malym wypadku balam sie zeby sie to zle nie skonczylo a tabletki antykoncepcyjne juz dostalam ale stwierdzialam ze nie bede brala i wyrzucilam jakos sie boje troche. bede musiala pomyslec o innym sposbie antykoncepcji ;)
pozdrowionka ;)

... spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodz±...

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 29 styczeń 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozumiem czego boisz się brania tabletek ?? może mnie o¶wiecisz

a je¶li zastanwiasz się nad inn± metod± to zajrzyj tu [http://www.insomnia.pl/temat153123/]

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Nicci
 Wysłana - 29 styczeń 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie wierze...przy takim czestym braniu w najlepszym przypadku pojawilo by sie krwawienie miedzymiesiaczkowe

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Specjalista -

LadyLight
 Wysłana - 12 luty 2006 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

przyjela 1 tabletke 12 godzin po zaplodnieniu.12h pozniej przyjela nastepna.chyba jednak trzeba bylo kupic 2 opakowania tego i przedluzyc zazywanie.moze by pomoglo.jest w krakowie ginekolog ktory oferuje nam pomoc.ma pewne tabletki poronne :/ cala terapia kosztuje 1600 zl.innego wyjscia nie ma chyba :( nie mozemy miec tego dziecka oboje sie tym bardzo martwimy ale trzeba to zrobic.
tak naprawde postinor duo dziala tylko jak twoja kobieta wezmie pierwsha tabletke do 10 h po stosunku aby pojawila sie tzw "blokada" przeciw plemnikom w postaci ¶luzu,trudnego do "przejscia" plemnikom.dwa opakowania nic by ci niezdzialaly poniewaz juz po niezadzialaniu 1 tabletki kiedy jest sie jush w ciazy, te tabletki nieingeruja w wiekshosci w proces plodu.wiem bo sama "biegałam" po to i niestety spoznilam sie zapewne w godzinach.a o tym dowiedzialam sie dopiero od specjalisty z Łodzi...

by¶ nigdy nie stał sie zbyt dorosły na to aby umieć cieshyć się najdrobniejshymi rzeczami

butt3rfly
 Wysłana - 13 luty 2006 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Co ty gadasz?? Jakby nie patrzec trudno jest zajsc w ciaze.. Jaka masz pewnosc ze dojdzie do zapłodniania?? Nie mozesz przyjmowac, ze do 10 godzin, bo tak naprawde masz 72 h.. ale im szybciej przyjmiesz tym wieksze prawdopodobienstwo, ze w razie czego zdziala..

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

LadyLight
 Wysłana - 13 luty 2006 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

ja wzielam postinor duo po 12 h wiec niewiem jakim faktem niezadzialaly jezeli grubo i duzymi literami pishe do 72 h :/ mowish ze trudno jest zajsc w ciaze o_0 no to chyba ja jestem wyjatkiem i te dziewczyny ktore mialy podobny przypadek :D jakos bym sobie tego niewymyslila co napisalam w poprzednim poscie tylko powiedzial mi to specjalista...a poprzedni ginekolodzy jakos mnie o tym niepoinformowali :/

by¶ nigdy nie stał sie zbyt dorosły na to aby umieć cieshyć się najdrobniejshymi rzeczami

butt3rfly
 Wysłana - 13 luty 2006 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

Przykro mi.. miałas pecha.. zdarza sie..
To co napisalam, mozna chociazby wziasc na logike! Skad wiesz dokładnie o ktorej godzinie dojdzie do zapłodnienia? Dletego trzeba wziasc jak najszybciej..

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

v00
 Wysłana - 14 luty 2006 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

no coz na opakowaniu pisze ze ma 98 % skutecznosci. chyba jestesmy tymi 2 % :P

You know like...being perfect?

[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następn±

Wybierz stronę:  
Przegl±d tygodnia

Postinor Duo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34