FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 261932 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Postinor Duo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Postinor Duo"   

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 28 marzec 2006 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

w Polsce nie ma nic takiego z tego co mi wiadomo

Zmieniony przez - slonce_m w dniu 2006-03-28 13:52:23

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 28 marzec 2006 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam mysle ze nie ma co oszczedzac

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

kwa kwa
 Wysłana - 1 listopad 2006 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

stosuję od paru miesięcy tabletki antykoncepcyjne...
dnia 27.10.2006 wieczorem poszłam do pubu.oczywiście w ten dzień tabletkę również wzięłam. wypiłam sobie 3 drinki. na następny dzień rano było mi niedobrze ale nie wymiotowałam.skończyło się tylko na rozwolnieniu(dowiedziałam się że podczas wymiotów lub rozwolnienia tabletki przestają działać). minęło mi to po jakiś 2 godz. ok godz 9 rano było już wszystko dobrze. o godz 15 tego samego dnia miałam stosunek.nie pomyślałam o tym że tamte tabletki mogły przestać działać...jednak partner nie spuścił się we mnie tylko na moje ciało. dzisiaj - 31.10 poszłąm do ginekologa i zapisał mi tabletki po stosunku. nie wiem czy były one potrzebne. ale wolałam je wziąć niż potem zajść w ciążę... chodzi mi głównie o to czy rzeczywiście mogłam zajść w ciążę czy było to kompletnie nie realne... chciałabym wiedzieć juz na przyszłosć... proszę o odpowiedź bo naprawde zależy mi na tym

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2006 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli minęły 2-3 h od przyjecia tabletki t biegunka czy wymioty nie mają znaczenia. tabetka się wchłonęła i działa więc nie ma sensu brać postinoru.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

hallucyon
 Wysłana - 1 listopad 2006 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie napisalas o ktorej godziny zazywasz tabletki
ale jesli od czasu jej polkniecia do wymiotow/biegunki minelo co najmniej 3 godziny
to bylbym bardzo sceptyczny wobec szansy zajscia w ciaze
zwlaszcza, ze wytrysk byl na zewnatrz
oczywiscie ciazy nie mozna wykluczyc, ale uwazam, ze nie powinnas sie zamartwiac
tym bardziej, ze zazylas antykoncepcje postkoitalna

Ekspert -

kwa kwa
 Wysłana - 1 listopad 2006 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

no tabletki biore codziennie o 19... ale na wszelki wypadek wzięłam prostinor duo... bałam się.. matka by mnie chyba z chaty wyrzuciłą gdyby się dowiedziałą ze jestem w ciąży... baaaardzo mi ulżyło... ufff... ciesze się że są nikłę szanse mojego zajścia w ciąże... :))

nieuczciwy
 Wysłana - 1 listopad 2006 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kurcze ale ten post jest dołujący, najbardziej ten typek co to jego laska łyknęła 2 postinory a dzieciak zyje Nie chce być ojcem, za młody jestem jeszcze.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

Kelso
 Wysłana - 3 listopad 2006 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

mnie to sie juz wogule odniechcialo....

kwa kwa
 Wysłana - 3 listopad 2006 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

eY... wzięłam ten postinor duo... no i już mija 4 dzień.. a ja nie mam żadnego plamienia :/ nie wiem o o chodzi? może to byc przez to że biore tabletki antykoncepcyjne? bo one są też na wyregulowanie okresu. biore 21 tabletek potem mam 7 dni przerwy i w tym czasie musze dostać okres... i potem znowu 21 tabletek itd... więc teraz nie wie co jest grane.. tak sobie to tłumacze... ale moge też być w ciąży?? :((

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 listopad 2006 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie jest tak nierozsądną ,że wzięłaś postionr biorąc tabletki to mozesz mieć teraz problemy;/
Jaki lekarz dał ci postinor , gdy bierzesz tabeltki?

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Postinor Duo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34