FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 261932 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Postinor Duo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Postinor Duo"   
 
kwa kwa
 Wysłana - 3 listopad 2006 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jezuuu ludzie nie straszcie mnie.... :( co może się stać??
ale lekarz wie że biore... powinien mi coś w takim razie powiedzieć nie?? a on mi nic nie p[owiedział że nie mam ich brac jak biore antykoncepcyjne :/ czym to grozi??

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 listopad 2006 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

Tym to grozi ,że bedziesz miała taki misz masz w orgaznizmie,że beddziesz krwawić w diowlonym momencie.
Ale się myśli przed ,a nie po;/

_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
kwa kwa
 Wysłana - 3 listopad 2006 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

jak w dowolnym momencie... nie rozumiem

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 listopad 2006 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jak bierzesz tabletki anty to codziennie przez 21 dni twój orgaznizm dostaje stała dawkę hormonów w tym progesteronu. A ty mu w śrokdu cyklu dołożyłaś taka dawkę co normonie by przez tydzień dostał więc jak zaaraguje? Pewnie sie zbuntuje!
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
kwa kwa
 Wysłana - 3 listopad 2006 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

jak w dowolnym momencie.. nie rozumiem tego...;/ nie moge krwawić w dowolnym momencie skoro będe mogła krwawić tylko wciągu tych 7 dni w których nie biore tablettek...

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 listopad 2006 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Własnie nie, bo zepsułaś swój "cykl pigułkowy" dawka progestagenu - 0,75 mg lewonogestrelu czyli Postiorem
Jakie tabletki bierzesz?
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
kwa kwa
 Wysłana - 4 listopad 2006 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

NoVINETTE czy jak to siię tam pisze :P czyli poprostu będe miałą bardziej obfity okres tak??

 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 4 listopad 2006 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn-że "okres" może wystąpić w dowolnym momencie niekoniecznie w przerwie brania tabletek. Może być bardzo bolesny i bardzo obfity.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
kwa kwa
 Wysłana - 4 listopad 2006 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

acha. no to się zobaczy co będzie :)) ale fakt faktem że ginekolog mógł mnie o tym uprzedzić ;/

 
Carter1988
 Wysłana - 4 listopad 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat204411/]
nie moge juz tam pisac.lekarz powiedzial dziewczynie dobrze ze przyszlas,na usg widac juz pecherzyk graffa i musisz wziac tabletki.wszytsko bedzie dobrze.czy dziewczyna mowi prawde??czy lekarz ma racje?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Postinor Duo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34