FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7014 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Postrzelony z wiatrówki ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Postrzelony z wiatrówki ?"   

loker100
 Wysłana - 14 kwiecień 2006 23:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam następujące pytanie, czy ktoś z Was został kiedyś postrzelony z wiatrówki ? Ciekaw jestem, czy może ona zadać jakieś obrażenia, choćby dostać z kilku metrów...
Znajomy myślał nad zakupieniem krótkiej wiatrówki do samoobrony, jak dla mnie to jest to głupota, bo tym to chyba jedynie rozwściec kogoś można.
Ciekaw jestem jednak jakie zdanie macie na ten temat.
Ps: wyszukiwarka nic na ten temat nie pokazała.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

booe
biały miś
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

w przypadku realnego zagrożenia wiatrówka moze rozwcieczyć lub rozbawić przeciwnika

Znawca -

korian
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

"Mam następujące pytanie, czy ktoś z Was został kiedyś postrzelony z wiatrówki ? Ciekaw jestem, czy może ona zadać jakieś obrażenia, choćby dostać z kilku metrów.."

Był przypadek na forum isnomnia bądź sfd gdzie koleś oberwał od jakiegoś po***a w kolano i nie wyglądało to za pięknie. Strzał padł z odległości 2 m a później wyciągali mu śrucinę z torebki stawowej. Koleś przeszedł operację a później czekała na niego rehabilitacja, więc jak widzicie nawet "zabawką" można zrobić komuś krzywdę.

"Znajomy myślał nad zakupieniem krótkiej wiatrówki do samoobrony, jak dla mnie to jest to głupota, bo tym to chyba jedynie rozwściec kogoś można.."

Jak pisał booe, przy realnym zagrożeniu można tylko zdenerwować kogoś strzałem z czegoś takiego, tymbardziej jeśli ktoś będzie pod wpływem alkoholu bądź narkotyków. Osobiście bym odradzał wiatrówkę do samoobrony. Poleciłbym mu raczej baton + gaz

Znawca -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

wiatrowka - pistolet rzeczywiscie moze nie zrobic za wiele krzywdy, chyba ze trafimy w oko lub w szyje przeciwnika, wtedy powinna zrobic jakis bałagan

wiatrowka - karabinek z racji tego ze szybkosc srutu jest wieksza z bliskiej odleglosci moze zrobic naprawde wiele, z 10m przebija drewno 5 milimetrowe, wiec ludzka skora jest bez problemu przebijana, pomysle teraz gdybys postrzelil kogos w okolicy tchawicy, szyji no naprawde ofiara moglaby miec spore klopoty, nie wspome o oczu, poza tym karabinkiem zawsze mozna walczyc wrecz uzywajac kolby no ale niestety karabinek nie nadaje sie do noszenia go przy sobie na mieście

pzdro

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

wiatrówka sie nie na daje do obrony!!!
Było dużo razy, np. na bron.iweb.pl !
No chyba że to jest carrer co ma 100jouli i ładuje się go z butli nurkowej....

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Edytowac niemoge :/
Ja kkiedyś dostałem rykoszetem z wiatrówki w udo :P
Gdybym nie wiedział że dostałem śrutem pomyslał bym że to komar mnie ugryzł
Niech kolega wybije sobie ten pomysł z głowy.
A tak wogóle to wiecie że śrut z DUBELTÓWKI po przeleceniu 50m nie jest w stanie przebic baraniego futra?

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

welder
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze mozna przy******lic z tej wiatrowki kolba w leb

minner
SZPIEG
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

beldzior strzel komus z wiatrowki-karabinka z zaostrzonego srutu w tchawice tak z okolo 10 metrow, podejrzewam ze srut bez problemu przebije skore, a to ze dostales rykoszetem to normalne ze nic nie poczules bo przy uderzeniu srutu w to od czego sie odbil praktycznie stracil cala swoja predkosc i moc

INSOMNIA 2013

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

mówimy o realnym zagrożeniu. kto bedzie celował w tchawice kiedy metalowa rura leci wrosto w nasz łeb?
niektórych ponosi fantazja, albo wogóle życia nie znaja.
wiatrówka to zabawka, nic wiecej

Znawca -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

zabawka zabawka, ale fakt faktem ze mielismy kilka przypadkow w Polsce, gdy ktos sobie strzelal do ludzi z balkonu i jakies tam male obrazenia odniosly te osoby.....

zdaje sobie sprawe ze nie da sie chodzic z karabinkiem po miescie , i pewnie nie wystarczylo by czasu na przycelowanie....

chodzilo mi tylko o to ze wiatrowka z bliskiej odleglosci moze narobic bałaganu....

INSOMNIA 2013

Ekspert -

korcz137
 Wysłana - 26 sierpień 2006 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

ja dostałem rykoszetem ze srutu odbitego od ściany w odległości 10 m odemnie wystrzelonego z wiatrówki desert eagle compact w czolo i mialem lekki ślad który na drugi dzień zniknął

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Postrzelony z wiatrówki ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Wykrywacz metali (w.t.) | Do usłyszenia. | motylek | CBA - Zbrojne ramię | Tajemnicze budynki wojskowe-przeznaczenie. | srodki ochrony przeciwskarzeniowe | ile trwa teraz służba? | jaka jednostka? | Kawaleria powietrzna | Rodzaje prochow strzelniczych | Gazy typu CS i OC... legalne...? | Strzelnice - Katowice, Kraków | >>>POWITANIA<<< | Najlepsze bronie i wynalazki wojenne w historii | Kabury | Las - komary, kleszcze i inne robactwo | wygładzanie krawędzi warstwy photoshop | poradnik dla desperata | trzech panów | omamy w chorobie alkoholowej | teorie spiskowe lotto | lotto | tomaszów mazowiecki belcvhatów | the killing | TMBAF25J993035535 | przepuklina przełyku | glebokie gardlo | insopaker | insopakerzy | adamszky | gazy | anna korcz | mma panowie | wielka brytania | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.