FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1407 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Poszywanie sie pod kogos - Mandat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poszywanie sie pod kogos - Mandat"   

Wladeeek
 Wysłana - 18 maj 2010 12:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Rok temu wyjechałem do Niemiec do pracy kilka tygodni później przyszedł do domu mandat z komunikacji miejskiej w Lublinie ze kilka dni po tym jak wyjechałem do Niemiec dostałem w lublinie mandat. Od szefa wziąłem zaświadczenie o tym ze w tym czasie przebywałem u niego gdy mandat został wystawiony. Rodzina zaniosła zaświadczenie i myślałem ze sprawa została wyjaśniona lecz dzisiaj znowu przyszło wezwanie do zapłaty co mam z tym zrobić?Pozdrawiam

baruch
 Wysłana - 18 maj 2010 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

to nie mandat tylko opłata dodatkowa za przejazd- mandaty mogą za wykroczenia wystawiać odpowiednie służby a nie kanary

Ale do rzeczy-jezeli jesteś pewien, że to nie Ty i jesteś w stanie to udowodnić-to zlekceważ wezwania i poczekaj co dalej zrobi MPK. Jeśli skieruje sprawę do sądu to przedłożysz zaświadczenie/co tam masz i spokojnie wygrasz.

brak czasu

Specjalista -

Wladeeek
 Wysłana - 18 maj 2010 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

no ale to było rok temu a teraz przyszło wezwanie od windykacji żeby zapłacić bo jeżeli nie to komornik a mam zaświadczenie wystawione z pracy tam ze bylem tam kilkanaście dni wcześniej i wróciłem 2 miesiące później do kraju

baruch
 Wysłana - 18 maj 2010 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jakie pismo? Z sądu? Czy zwykłe wezwanie do zapłaty z firmy windykacyjnej? Tych drugich nie ma się co bać.

brak czasu

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 maj 2010 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

jesli wezwanie od windykacji to jeszcze dluga droga do komornika.

zazwyczaj wysylaja wezwanie do zaplaty, czekaja na uplyw terminu. dopiero sprawa idzie do sadu, musza dostac tytul potem klauzule i dopiero do komornika musza o wszczescie egzekucji.

Wladeeek
 Wysłana - 18 maj 2010 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

Firma windykacyjna bodajże Kruk czy coś ja tam sie nie przejmuje bo mam na papierze ze bylem w Niemczech tylko jak można wystawić mandat bez zdanych dokumentów . nie rozumiem tego i ponoć to nie pierwszy przypadek

INSOMNIA
 Wysłana - 18 maj 2010 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

kruk...

maja "ciekawe" metody.

baruch
 Wysłana - 18 maj 2010 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze raz: to nie mandat

Bardzo możliwe że ktoś posługuje się Twoimi dokumentami.

brak czasu

Specjalista -

Wladeeek
 Wysłana - 18 maj 2010 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Z tymi dokumentami to nie możliwe ponieważ dokumenty wszystkie miałem ze sobą wiec musiał być to ktoś znajomy.

kle0_ ciekawe? możesz jaśniej?

baruch
 Wysłana - 18 maj 2010 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

poszperaj w necie, np:

[forum.o2.pl/temat.php?id_p=4707070&start=0]

brak czasu

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 maj 2010 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

wysylanie kartek swiatecznych, dziwne telefony, nekanie i wiel gorszych metod windykacji.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Poszywanie sie pod kogos - Mandat

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Akcja społeczna "Chcemy latać z Poznania" | Do ludzi obeznanych w prawie. | list gonczy | Książeczka wojskowa i pracodawca | Przemyt - konsekwencje | czy można cofnąć darowiznę? | Allegro - wycofanie aukcji - PYTANIE?! | konto w banku = praktycznie darmowe | Niepoczytalność | wizy do kanady | Ubezpieczenie, Anglia | Odpowiedzialność mężczyzny za ciążę kobiety | automaty vedingowe | Zagraniczne czeki | kradzież i niszczenie mienia | Świadectwo pracy | równanie toru | punkt a porusza się | brutalna masa | paxi fixi | cda | opowiadania erotyczne psem | bmw e61 komunikaty | tex 31 znak zodiaku | usuwanie konta | WIERSZE MIŁOSNE | konia | mama sex | dziewczyna nie ma ochoty | kukliński | praca brico marsze | praca brico marsze żnin | playboy i ckm | ile sen | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.