FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1297 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Potrącenie Rowerzysty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Potrącenie Rowerzysty"   

40volt
 Wysłana - 8 październik 2009 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, niedawno, jechałem sobie na rowerku, w biały dzień, trzeźwy, przy krawędzi jezdni... słyszę jak nadjeżdża za mną jakiś samochód, później słyszę huk, przewracam się, leżę, a rower częściowo pode mną... przytomny... przyjeżdża policja... spisują sprawce... spisują mnie, przyjeżdża karetka i trafiam do szpitala na 2 dni... po różnych badaniach wychodzi kilka siniaków i stłuczenie miednicy...
Tego kolesia co mnie potrącił nie znam... nic mi o nim nie wiadomo... wiem tylko tyle, że wina w tym wypadku była jego...
Jestem ubezpieczony w ZUSie...
Przy rowerze zostało urwane tylko pedało i wykrzywiła się laska od pedała...
W jaki sposób mam się starać o odszkodowanie??... czy lepiej będzie rozstrzygać to drogą sądową??... czy może lepiej się z nim dogadać??... i jakie ceny wchodzą tu w grę??...
Za konkrety daje 10% z mojego odszkodowania <joke>

AliG
 Wysłana - 8 październik 2009 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ja juz wiem jak rowerzysci jezdza na tych rowerach

Oststnio pewnien dziadek ni z gruchy ni z pietruchy wyjechal mi na sam srodek jezdni, a chwile przed tem jechal przy krawedzi

Pewnie zostaniesz wezwany do jakiegos lekarza i on okresli twoj uszczerbek na zdrowiu i wtedy otrzymasz kase od ubezpieczyciela

Zmieniony przez - Donio w dniu 2009-10-08 16:50:50

[img21.imageshack.us/img]img21/3365/sygnaturkag.gif]

prezes85
 Wysłana - 8 październik 2009 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

Oststnio pewnien dziadek ni z gruchy ni z pietruchy wyjechal mi na sam srodek jezdni, a chwile przed tem jechal przy krawedzi

dlatego sie zwalnia i wyprzedza dopiero jak nikt nie jedzie z przeciwka

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

leon10528
 Wysłana - 8 październik 2009 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

czy ty zostaniesz wezwany to nie byłbym tego taki pewien najlepiej idz do tego lekarza i wypytaj co i jak.

YHYHYHY!

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 8 październik 2009 11:58     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Jaroch
 Wysłana - 8 październik 2009 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ale miałeś przygodę z ZUSu to max. 1% dostaniesz, o ile w ogole dlatego dogadaj sie z nim na 2-3 stówki i zapomnisz o sprawie

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

leon10528
 Wysłana - 8 październik 2009 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

j/w chłop ma racjęChyba że jesteś ubezpieczony na 100000k to 1% Ci się bardziej opłaca

Zmieniony przez - leon10528 w dniu 2009-10-08 12:16:17

YHYHYHY!

piotr3
 Wysłana - 8 październik 2009 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

coś kręcisz pedały nie mają lasek

Znawca -

melvinmilk
 Wysłana - 8 październik 2009 18:43       [zgłoszenie naruszenia]

z ZUSu to max. 1% dostaniesz

Wystarczy zaskarżyć (prosta procedura) decyzję aby wyrwać o wiele więcej.

ddd

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Potrącenie Rowerzysty

Warto przeczytać: Średnie dochody i wydatki... | Skonfiskowanie sprzętu? | P2P....Co o tym sądzicie. | Podatek od darowizny | Prawa autorskie do tłumaczenia | Szatnie....i nasze prawa | zaświadczenie o niekaralności | Czy mozna wyrzucic osobe z mieszkania? | Podwójne obywatestwo | 4 Reklamacja fona co teraz?? | wezwanie na policje | Opłata za pobraniem. | Odliczenie opłat za studia | zawieszenie konta - lukas bank | Kredyty na oświadczenie | zerwane umowy o swiadczenie uslugi internetowej z winy operatora | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 tyś | auto do 10 tyś | luhan | policja gdynia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.