FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 7601 razy ¬

ROZRYWKA | Mio
Potrzebne trzewe spojrzenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Potrzebne trzewe spojrzenie"   

joejoe
 Wysana - 4 czerwiec 2016 15:14        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Witam Panowie i Panie, nie sdziem, e do Was wrc, a jednak, pomoglicie wtedy, moe pomoecie i teraz.

Na pocztek dodam, e swoje lata ju mam (przed 30stk), mieszkam sam, zawodowo lepiej ni dobrze.

Z 3 lata temu bdc singlem poznaem fajn dziewczyn i co zaiskrzyo. Ona bya wtedy w rednio szczliwym zwizku, ale mimo to spotykalimy si, by seks. Mona powiedzie, e wzio nas oboje mocno, ale ona postanowia prbowa ratowa swj zwizek (gwnie ze strachu przed opini rodziny, strachem przed wejciem w co nowego, itp.).

Przestalimy si kontaktowa na jaki czas, ja w midzy czasie poznaem inn dziewczyn, z ktr nie byem w zwizku, ale o niej potem.

Po roku czasu nie udao si pannie nr 1 uratowa zwizku, rozstaa si i nasz kontakt znowu si pojawi. Trwa to jaki rok. W tym czasie byo bardzo burzliwie. Ona jasno okrelia si, co do mnie czuje i e chciaaby zwizku. Ja serwowaem jej ogromn hutawk. Pozwalaem si zbliy do siebie, a potem odrzucaem. Seks funkcjonowa na spontanie (i pod tym wzgldem dobralimy si cudownie). Byem niezdecydowany, brak moich decyzji nie powodowa adnych konsekwencji. Mona powiedzie, e kawa gnoja ze mnie, po prostu yem sobie swoim yciem bez zobowiza, a kiedy miaem chwile saboci to zawsze bya ona. Typowo razem czasu spdzalimy mao, w wikszoci to byy wsplne wypady ze znajomymi, ktre koczyy si u mnie lub u niej.. W midzy czasie trwa patologiczna relacja z t drug pann (patologiczna, bo w sumie si ju od pewnego czasu nie spotykamy, ale mamy kontakt pisano-telefoniczny, taka przyja z domieszk patologi-spowiadanie si sobie co si robi i gdzie jest i z kim, itp.). Chyba te ta sprawa powodowaa, e nie decydowaem si na zwizek z pann nr 1, bo wiedziaem, e skoczy si przyja z pann nr 2, a przyzwyczailimy si do nawet tego kontaktu wirtualnego.

Od kilku tygodni zaczem si zastanawia nad tym wszystkim, e stoj w miejscu w yciu prywatnym, e chciabym co zmieni, przemeblowa ycie. Zaczem si zastanawia nad zwizkiem. W midzy czasie dowiedziaem si, e panna nr 1 poznaa pewnego gocia, ktry si ni zainteresowa i ona nim rwnie. I nie ukrywam, e to mnie ubodo. Prdzej, gdy nie chciaem z ni by ona rwnie staraa si z kim spotyka, ale jako wtedy nie robio na mnie to wraenia. Tydzie temu mielimy rozmow, powiedziaa mi, e koczy ten etap w swoim yciu, e duej nie bdzie na mnie czeka, e chce uoy sobie w kocu ycie, e za duo si ju midzy nami wydarzyo, ebymy mogli by razem. Ale wydaje mi si, e mwic to miaa nadziej, e zareaguj, e nie pozwol jej odej, i e zdecyduj si na normalny zwizek. Nie powiedziaem nic.

Od naszej rozmowy mija tydzie, a ja tocz wewntrzn walk z sob, czy podj dziaanie, zerwa kontakt z pann nr 2, pokaza pannie nr 1, e mi zaley, e potrafi by taki jak na pocztku, czy ogarn si porzdnie i przypomnie sobie jak si poznaje nowe kobiety.
Wiem od niej, e spotyka si z tym gociem, nie s jeszcze razem, ale "co jest na rzeczy".

Wic albo JUTRO jad do niej i mwi jak jest, e chce wszystko zmieni z penym zaangaowaniem i niech sama wybierze czy chce sprbowa ze mn, ale ju na powanie, czy z nowym gociem, albo nie jad do niej i zrywam kontakt i niech ukada sobie ycie bez mojego mieszania jej w gowie.

Prosz o diagnoz, czy jestem psem ogrodnika, ktremu wystarcza sam fakt, e si mn interesowaa czy jednak si obudziem, poczuem ch zmiany swojego ycia i naprawd mi na niej zaley?
A moe po prostu zwizabym si ju z kim i ustabilizowa, ale nie koniecznie z ni?

Zmieniony przez - joejoe w dniu 2016-06-04 17:45:12

Zmieniony przez - joejoe w dniu 2016-06-04 17:47:15

FlameThrow
 Wysana - 4 czerwiec 2016 19:31      [zgoszenie naruszenia]

Jak masz tak mozliwo to rukaj obie i si nie zobowizuj.

I jak by seks z t pierwsz to poykaa? Pamitaj jak kocha to poyka.

A teraz wyjanienie, pierwsza to szmata bo szukaa bolca na boku jak chciaa z tob krci "na powanie". Druga to wida ty bye takim bolcem na boku i pewnie kogo ma na stae ale ci o tym nie mwi ;)

SZMATY!

Takie one som, takie som one.

nieuczciwy
 Wysana - 4 czerwiec 2016 19:34      [zgoszenie naruszenia]

Olej svke!

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko dugi w knajpach,

Znawca -

FlameThrow
 Wysana - 4 czerwiec 2016 19:35      [zgoszenie naruszenia]

Aha i uywaj zawsze dobrego ogumienia, Brigestone albo Miszl, bo jak polecisz bez i jednak okae si e jest gvniak to bd problemy i moesz da si zrobi w balona jak widze jaki z ciebie naiwny jasiu. Ustalanie ojcostwa i jakie procesy w sdzie to kosztowna zabawa take radze uwaa.

nieuczciwy
 Wysana - 4 czerwiec 2016 19:41      [zgoszenie naruszenia]

Kremus to co? Po sogu?

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko dugi w knajpach,

Znawca -

FlameThrow
 Wysana - 4 czerwiec 2016 19:53      [zgoszenie naruszenia]

Po sogu, dobre rady zawsze na propsie

joejoe
 Wysana - 5 czerwiec 2016 15:14      [zgoszenie naruszenia]

I nikt nic wicej?

FlameThrow
 Wysana - 5 czerwiec 2016 15:24      [zgoszenie naruszenia]

Mog ci napisa co by tutaj napisaa jaka baba ale to bym musia wypi litra eby si tak odmdy.

Jeeli zrobisz co co by tu zasugerowaa jaka eskpertka typu "kup kwiaty na pierwsza randk" albo jakie ponianie si przed bab ktre nazwie byciem dentelmenem to prdzej czy pniej by smarowa posta e zostawia cie i przelecia j kox ktry wydawa z siebie charakterystyczne "EHEHEHE"

Tylko posta tego smarowa by ju nie tu a gdzie indziej, z powodu braku zaufania do tutejszych ekspertw.

Ja ci mwie rb co pisze, w tej sprawie wszystko ju zostao napisane.

Jeeli zamierzasz odgrywa jakie teatrzyki i piewa jej serenady pod oknem to jeste NIM i to chyba pasyw a nie aktyw.

joejoe
 Wysana - 5 czerwiec 2016 16:00      [zgoszenie naruszenia]

Nie nie, le mnie zrozumiae. Nie jestem ju typem, ktry si paszczy i wymyla teatrzyki. Miaa by prosta pika, e mwi jej, e chce sprbowa zwizku, albo nie mwi. Bez kwiatw, serenad na przekupstwo.

FlameThrow
 Wysana - 5 czerwiec 2016 21:54      [zgoszenie naruszenia]

Moe by tak e to jakie *****ne babskie gierki w ktre one sobie pogrywaj mylc e maj cokolwiek do gadania albo naprawd jest z jakim Sebkiem i moesz stawa na gowie i nic nie wskrasz, chyba e ta pani jest szmat jak prawie wszystkie kobiety na wiecie (te nie szmaty to nasze matki ).

Jak naprawd nie szkoda ci nerww i czasu to moesz prbowa si dowiedzie co midzy ni a sebkiem naprawd jest ale to musisz by troch obcykany w tych babskich gierkach bo inaczej to cie wyebie bez lubrykantu ta pani.

I na 99% jak sebek kopnie w dup to wrci do ciebie, tyle e wtedy to ja ju bym zrezygnowa z takiej panny bo nie wry to dobrze na przyszo, jedno rukanie (jeeli masz takie cinienie) i kop w dupe dla tej pani.

joejoe
 Wysana - 6 czerwiec 2016 22:52      [zgoszenie naruszenia]

Podsumuj spraw dla potomnych, odpuciem, nie wybraem si w niedziel do niej, i jak si okazao cakiem susznie. Dzi dostaem wiadomo jaka to jest szczliwa, i jak to j docenia nowy go, a tydzie temu pakaa i mnie kochaa, kobiety :)

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Potrzebne trzewe spojrzenie

Strony: 1 2