FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1246 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Potrzebuje porady 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
spotkalbym sie z nia, bez wzgledu na kon 
nie spotkalbym sie z nia 
ssij 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Potrzebuje porady"   

Dublinos
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 21:45   

Przeniesiona przez Andromedaa z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Historia jest dluga, wiec skroce ja troche.
W zeszlym roku zdarzyl mi sie krotki epizod, trzy namietne noce z zaniedbywana mezatka poznana dosyc przypadkowo.Pozniej mielismy dosyc staly kontakt na gadu, swintuszenia itp. Jej maz, jelen pracowal w UK i przyjezdzal 2 razy do roku. Pech chcial, ze mezatka nie jest zbyt rozgarnieta jak chodzi o komputery i nie kasowala archiwum GG a hasla miala zapisane na kompie w pliku conf GG.
Maz dostal sie w swieta do korespondencji(bardzo soczystej) i pozew jest juz w sadzie.

Pytan mam w zasadzie kilka.Czesc z nich w dziale ze tak powiem prawnym a czesc zyciowym wiec zamieszczam w seksie
1) Jak jest z rozmowami GG jako dowodem w sadzie? Jak sa one traktowane? Bo wiadomo, ze od slow i opisow do czynow jest niezmiernie daleko.
2) Czy ja moge byc jakos ze tak powiem wciagniety do tej sprawy przez jej meza? Czy zdazaja sie takie sytuacje? Dodam ze jestem anonimowy praktycznie nawet dla niej. Ona zna moje imie i nazwisko oraz miasto w ktorym mieszkalem. Teraz mieszkam za granica.On zna tylko imie i miasto.
3) Przebywam poza krajem, ale w maju wracam do Polski na pare tygodni. Mezatka jest z innego miasta i chce sie spotkac na namietne pocieszanie.Pytanie do starszych doswiadczeniem: w kontekscie trwajacej sprawy rozwodwej nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem, ale jest strasznie kuszace. Wiadomo wacek nie sluga Odmowilibyscie czy sie zgodzili?

Hall, Vladzio moze i Domin by zajrzal z prawa i ekonomi - na was licze glownie jako ze jestescie posunieci wiekiem i doswiadczeniem (jak na standardy forum)

Zmieniony przez - Dublinos w dniu 2007-04-19 21:49:53

booe
biały miś
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

w sprawie to mozesz być tylko swiadkiem
ja tam nie lubie problemów i bym babe odpuscił
mało to ich chodzi po swiecie?

Dublinos
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ok ale czy praktyka jest ustalanie, ze tak powiem mojej tozsamosci przez sad w takim wypadku i powolywanie mnie na swiadka? Acha ja nie bylem jedynym przyprawiajacym rogi w tym czasie maz wie takze o 2 innych, ktorzy sie zdarzyli
Wszystko z rozmow na GG oczywiscie.

Zmieniony przez - Dublinos w dniu 2007-04-19 21:55:46

LdN
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

2x ssij (zeby nie było tak pisało )

1) google.pl
2) google.pl + wróżka.pl
3) Sam musisz sie nad tym zastanowić czy tego chcesz...

A po czwarte, jak nie panujesz nad wackiem to jak panujesz nad swoja wieksza głową? Jak małej nie potrafisz upilnować...

Ps. Piach (!)(?)

Dublinos
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

LDN piachuj innych...masz Adasia od NLP albo kolesia od dziewic, bo sie brzydzi jak juz miala wczesniej faceta.

Moglbym zgooglowac, ale google jedno a praktyka drugie. Moze akurat trafi sie prawnik od rozwodow.A o moja glowe sie nie martw.Za to przecwicz wyciaganie wnioskow i logiczne rozumowanie, bo cos ci nie wychodzi.

Zmieniony przez - Dublinos w dniu 2007-04-19 22:02:35

booe
biały miś
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

ale co ty sie rozwodem martwisz?
twój rozwód?

Dublinos
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

No niby nie ale warto wiedziec

piotrusxtc
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz byc swiadkiem - facetem z ktorym zdradzala mezatka bo sprawa o rozwod na samym oskarzeniu nie stanie, musza byc jakies dowody. Jak jest korespondencja internetowa to moze wystarczyc ale pewnosci nie ma i moga do ciebie dotrzec.

a i widze ze ty nadal chvjem myslisz... moze czas skonczyc? Malo masz bab? Chyba ze tez rozgarniety nie jestes i na wyrwanie innej nie masz co liczyc...

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Advancer
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze ci z tym, ze przyczyniles sie do tego rozwodu?

czyli koles jeszcze ci ryja nie obił?

Zmieniony przez - Advancer w dniu 2007-04-19 22:28:51

piotrusxtc
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

tego bym sie akurat nie czepial... jak nie on to ktos inny.
to juz standard jesli ktos do uk wyjezdza zapierdalac za marnych pare funtow

Znawca -

piotrusxtc
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

***any net

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-19 22:30:21

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Potrzebuje porady

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Kara w zawieszeniu a wyjazd do Anglii | wydajność pracowników | Konfrontacja na komendzie.. | Allegro- kupowanie poza aukcja | Wyłudzenie przez internet | Pytanie o możliwość odzyskania mieszkania | Zakupy w internecie | Co po ekonomii? | Co po politologii? | dotacje z UE na studia | Wypadek w pracy | Wezwanie na policje | Zakaz sprzedarzy alkoholu | Rata z 1996 | reklamacje ... | kradzież telefonu | tańczyć | apta | uzależnienia | bmw m6 | riedel | eliza | zaxom | ford focus otwarcie przedniej maski | ewelina kopic | edyta lewandowska | kowalczyk | xedos | nokia c3 biały ekran | ćwiczenia na żołądź | tata syn sex | sex z ojcem | don quixet mod | lloret de mar | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.