FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7356 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Poważny problem z dziewczyną... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poważny problem z dziewczyną..."   

Wark
 Wysłana - 20 listopad 2005 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

dzieciak no to ja tez tak mam dziwne wizje ze dziewczyna coś knuje ze ona mnie wyc*uja itp.ze to ona sobie znajdzie innego bo ja mam same wady i jestem do dupy.Ze kazdy na około by chciał z nią krecic i ze wkoncu komuś ulegnie.I takie tam...same doły:/ Ogulnie to tez troszke wynika ze boje sie ją stracić ze czuje przywiązanie ze jest mi potrzebna itp. Czemu dziewczyny tak nie mają tylko my jestesmy pokrzywdzeni?

Quejo
 Wysłana - 28 listopad 2005 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Stary nie łam sie. napewno wróci!!! a ty zrób jej jakąś miłą niespodzianke to napewno ci wybaczy.

Leonidas80
 Wysłana - 9 czerwiec 2008 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie, to kobiety kiedy mają naprawde złe dni, nie potrafią rozsądnie myśleć. Z moją było podobnie - oblany egzamin, do tego "trudne dni" i dosłownie z niczego powstał ogromny problem. Dwa dni do d..py, marne próby dogadania się itp. po czym wszystko wróciło do normy, albo i było nawet lepiej niz wcześniej. Niestety ja tez chyba jestem za bardzo przewrazliwiony, bo te dwa dni ciągły sie dla mnie jak dwa miesiące a postarzałem sie przez nie o dwa lata ;)

-chloe-
 Wysłana - 9 czerwiec 2008 21:28       [zgłoszenie naruszenia]

może ma PMS, ja zawsze wtedy jestem nie do życia... a tak serio - chorobliwa zazdrosc to najgorsza cecha faceta, wiec jesli jest na to wyczulona to moze jej to utkwic w glowie, tak na maksa... enyłej - bedzie dobrze, kiedys zawsze musi przejsc!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Poważny problem z dziewczyną...

Strony: 1 2 3 4