FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 379 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Powerhouse : Pandemonium - Shadow of Lies 
[powiadom znajomego]    
Autor "Powerhouse : Pandemonium - Shadow of Lies"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

You're wrong for trying to play off as if sincere. You said you were a friend but were never there. When i was down and in my time of need, you chose to ignore the blood that i bleed. This trust that i extended toward you ... The knives in my back i've counted a few. You strive for acceptance but it got in your way. Look at your life your road is unpaved. You live your life ... Each moment ... In a shadow of lies. Deceived as if were blind. As if were blind. As if were blind. Entangled within your lies. Shadow of lies. See through the lies right now. Now you live your life, as if you are blind. As if you are blind. As if you are blind. As if you are blind. In a shadow of lies.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Powerhouse : Pandemonium - Shadow of Lies

Warto przeczytać: Nazareth : The Catch - Road To Nowhere | Nazareth : Boogaloo - Robber and the Roadie | Nazareth : Hair of the Dog - Rose In The Heather | Nazareth : Rock Ballads (Hol) - Ruby Tuesday | Nazareth : The Catch - Ruby Tuesday | Nazareth : Exercises - Sad Song | Nazareth : Cinema - Salty Salty | Nazareth : Snakes 'N' Ladders - See You, See Me | Nazareth : Greatest Hits - Shanghai'd In Shanghai | Nazareth : Rampant - Shanghai'd in Shanghi | Nazareth : Rampant - Shapes of Things | Nazareth : Malice in Wonderland - Ship Of Dreams | Nazareth : Expect No Mercy - Shot Me Down | Nazareth : Malice in Wonderland - Showdown At The Border | Nazareth : Rampant - Silver Dollar Forger | Nazareth : Razamanaz - Sold My Soul | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | jestem kuną | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | hell on wheels | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.