FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6325 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Powiedzcie mi dziewczyny.... (wolny czas) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Powiedzcie mi dziewczyny.... (wolny czas)"   

Wodzu10
 Wysłana - 15 grudzień 2005 22:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przyszła w poniedziałek. Było za***iście, choć widzieliśmy się krótko bo ma świąteczne porządki w domu. I tak cały tydzień porządki. Nasz kontakt to strzałki i smski przez wtorek i środę i dzisiaj pół dnia mimo, że mieszkamy 100 metrów od siebie. Dzisiaj idę do Niej, bo pomyślałem, że ucieszy się jak zajdę tak od niechcenia zobaczyć co słychać i przy okazji odpocznie sobie te nawet kilka minut od porządków. A tu co widzę? Siedzi sobie u babci (domek dalej) i plotkuje. Oczywiście była tam chwilkę, od tak, żeby odpocząć. Wszedłem, wypiłem kawkę, pgadaliśmy wszyscy razem. Ale do domu szedłem w****iony. Mieszkamy bliziutko siebie, czy nie mogła mi tej chwilki poświęcić i przyjść do mnie albo powiedzieć, żebym przyszedł? Nie wiedzieliśmy się te dwa dni, więc chyba mogłaby mi poświęcić tą chwilę, zwłaszcza, że ja Jej poświęcam większość wolnego czasu. Wróciłem do domu i nie puściłem Jej strzałki a Ona zaraz mi pisze, że się zawiodła na mnie bo się obrażam, że nie ma czasu bo sprząta. No tak wkurzyłem się. Rozumiem - porządki, pomoc mamie w domu - ale bez przesady. Czy nie powinno Jej choć trochę do mnie ciągnąć, skoro Jej na mnie zalezy, skoro mnie kocha? Czy dziś nie powinna mi tej chwilki poświęcić? Już nie raz był taki temat poruszany i bez efektu. A nie odpuszczałem strzałek bo pomyślałem, że może bardziej zatęskni jak nie będę się zbytnio odzywał. I to Jej powiedziałem. No a Ona mi wypala, że pogadamy w niedzielę................. i odłożyła słuchawkę obrażona.

A jak to jest dziewczyny z Wami? Jeśli miałybyście tak blisko do chłopaka, nie widzaiłybyście go parę dni, to jak wykorzystałybyście te kilkanaście minut odpoczynku od porządków? Na plotkach u babci, czy u chłopaka? A to tylko 100 metrów, minutka drogi.

No i się okaże wszystko w niedzielę.

Znawca -

TurboMEN
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem tak kiedyś !
Powiedziałem jej co myśle i zmieniło to wszystko zaczeła sie mną bardziej interesować itd. czasem poprostu trzeba powiedziec czego sie oczekuje od drugiej osoby to moze polepszyc wasze stosunki

:-D

korian
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

To ****a na serio się dzieje czy to jakiś serial brazylijski? Czekam na odpowiedź bo chcę uwierzyć, że snię.

Ekspert -

TurboMEN
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

serial

:-D

Wodzu10
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Napisała mi, że w przyszłym tygodniu postara się znaleźć więcej czasu dla mnie. Tylko, że tak już było kilka razy!!!! No cóż, do trzech razy sztuka. Ale proszę jednak o wypowiedź na moje pytanie.

Znawca -

korian
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Tnx.

Ekspert -

Wodzu10
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

A może skasujcie to w ****u

Znawca -

faramka
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś zazdrosny o babcię?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

Wodzu10
 Wysłana - 15 grudzień 2005 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

NIe jestem zazdrosny o babcię W****ia mnie tylko, że w kółko jest ciągle afera o to samo. Tym kobietom coś wytłumaczyć i uświadomić to jakby człowiek do kamienia gadał.

Znawca -

Kinguuula

hmmm ja mysle ze jezeli komus na kims bardzo zalezy to znajdzie choc te pol godzinnki dla drugiej osoby .Mi tez sie teraz zaczynaja porzadki w domu swiateczne i tez powiedziałam swojemu chłopakowi ze raczej sie nie spotkamy ale postaram sie uwinac z tym sprzataniem zeby moc sie z nim spotkac niewiem jezeli masz taki z nia problem i idzie tylko o sprzatanie to zaproponuj pomoc moze skorzysta:) troche pobedziecie razem a predzej czy pozniej zrobicie sobie przerwe Mi tez to chłopak proponował ale ma troszke do mnie daleko wiec nie zaciagne go do sprzatania:) bez przesady:)ale mmoze to jakies rozwiazanie ???

"Trzeba ŻYĆ a nie tylko ISTNIEĆ"

MaDziaSta

a wiec moj chlopak mieszka dalej odemnie no ale całkiem blisko :) widzimy sie codziennie . pracuje on na 3 zmiany ale to i tak w niczym nie przeszkadza bo np jak konczy o 14 to jest juz u mnie o 16 do wieczora , jak o 20 to jest u mnie o 21 odrazu po pracy przynajmniej na 3 h no i jak ma nocke to spedzamy razem caly dzien :) ja chodze do szkoly , ucze sie ale to tez nie stanowi zadnego problemu bo my bez siebie zyc nie potrafimy !! wiec ja nie mam tak jak twoja dziewczyna widocznie nie kocha cie tak mocno o ile wogole cie kocha !! ale to jest tylko moja opinia wiec nie bierz sobie tego do serca

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Powiedzcie mi dziewczyny.... (wolny czas)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8