FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 679 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Powołanie do wojska 
[powiadom znajomego]    
Autor "Powołanie do wojska"   

matrek
 Wysłana - 31 lipiec 2008 12:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

We wrześniu zacząłem szkołę i przerwałem po dwóch miesiącach ze względu na pracę tak mi wypadała że w weekendy też pracowałem,od tej pory nie uczęszczałem do szkoły. Szkoła na pewno wysłała zawiadomienie do wku że zakończyłem naukę,minął prawie rok i do tej pory nie dostałem biletu,jak jest szansa że do września go nie dostanę(a jak zacząłem szkołę to dostałem odroczkę na rok czasu czyli do września) Aha od ponad dwóch lat leczę się u psychiatry i on powiedział mi że nie mam czego się bać z powodu mojej choroby,czy jak dostanę bilet to zaświadczenie od mojego lekarza może pomóc? leczę się na bezsenność,tiki nerwowe,depresję i nerwicę.

matrek

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Powołanie do wojska

Warto przeczytać: nieudane samobójstwo.. | "Mikroekonomia" - Hal R. Varian | Marketing | FUNDUSZ EMERYTALNY - jaki polecacie?? | W co inwestowac?? | wojsko | !! wykładnia prawa_potrzebna pomoc! !! | przelew ze Szkocji do Polski?? | Bank BPH | biznes plan zakładu stolarskiego | Problemik z w ezwaniem do wojaska. | Obliczenie zadatku. | co może grozić ? | dowód osobisty | Czesne za studia ... Zaległość. | Zwrot podatku za rok 2006 | przedwczesny wytrysk | Naly | marcinx66 | urolog legnica | konto bank | gra na giełdzie | antidral | m-angelo | przeszłość dziewczyny | inwestowanie | gra na gieldzie | odchudzanie | aborcja | czy moja błona pekła | jackson | redwomen | tooms- | tooms | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.