FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5163 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Powody rzucania 
[powiadom znajomego]    
Autor "Powody rzucania"   

accuface
 Wysłana - 13 styczeń 2006 20:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam chciałbym sie was zapytać o pewna rzecz, otóz wiadome jest że kazdy z nas ma jakomś tam wade w swoim wygladzie, mniejszą wiekszą ale jest która spędza mu sen z powiek albo. Na potrzeby tematu załózmy ze np mam ucięte palce na jednej ręce. Moje pytanie brzmi czy jesli rzuca Cie dziewczyna i jej własnie to dokladnie przeszkadzało to poda CI przy tym jakiś głupi powód rostania np ze miaładośc Twojej idiotycznej fryzury albo że psychika jej siadła bo jej koleżanki nabijały sie z CIebie bo nie np. dziwnie sie ubierasz wygladasz śmiesznie z brodą a jak sie już ogolisz to nie umiesz zrobić tego bez zacieć itd itp......
Czy takie zachowania sa typowe dla wszystkich panien czy jakichś okreslonych grup dziewczyn tylko ??
pozdro

raf20
 Wysłana - 13 styczeń 2006 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

sadze ze jesteś w przedziale wiekowym 16-18 jeśli laka rzuca Cie ponieważ jej kolzeżankom się nie podobasz to zadajesz się z pustaczkami,zmień lepiej Swój typ.
powody ,przez które laska mnie rzuciła to:
-znalazła innego
-spontaniczność(np. wyjazd w środku nocy z kumplami do Berlina posiadając przy sobie 50 euro)
-byłem zbyt zazdrosny

accuface
 Wysłana - 13 styczeń 2006 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

raf20 ja juz jestem po 20-stce i to od dawna ale dobrze ujołeś przedział wiekowy dziewczyny. Nie chodziło mi o to czy ona słucha kogoś czy nie ale o to czy one maja tak ze przty rtostaniach zeby unikać odpowiedzialności same wymyslaja że ktoś cośpowiedział.

slaweh

kolejny "maturzysta"?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

accuface

a to że pusta dupa to swoją drogą juz

elchuka
 Wysłana - 13 styczeń 2006 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

20 to juz nie maturzysta a studencina

Znawca -

nalbandian
 Wysłana - 13 styczeń 2006 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

hehe
ta zazdrosc....

baby myslą ze my sopokojnie pozwolimy im wyjsc z kolegą na bro...

(chore)

GrTDeMoN
 Wysłana - 13 styczeń 2006 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz wydaje mi sie ze dziewczyna po prostu boi sie powiedziec Ci z mostu co jest nie tak widac ze patrzy tez na Twoje uczucia i nie chce Cie zranic nie wiem jaki byl powod zucenia. Ale sadze ze do konca nie jest utrzciwa po prostu boi sie powiedziec co i jak. pozdro

diablica_7
 Wysłana - 13 styczeń 2006 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli jej cos takiego bzdurnego przeszkadza, to czy przeszkadzało jak zaczynaliscie znajomosc? a moze nagle zaczeło przeszkadzac... heh dla mnie bzdury... i niedojrzałosc...
A jesli słucha sie tego co mowia inni.. to juz kompletnie nie ma sensu, bo ludzie potrafia gadac bzdury. Trzeba myslec samemu:P pozdrawiam:) nie wszystkie panny sa puste:P

"..tyle piekła w niej było co nieba..";)

ferry
 Wysłana - 13 styczeń 2006 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

zy takie zachowania sa typowe dla wszystkich panien czy jakichś okreslonych grup dziewczyn tylko ??

Ściemy przy rozstaniu - typowe.

Ekspert -

Sliwulla
 Wysłana - 14 styczeń 2006 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie raz tylko dziewczyna rzucila, poszlo o to ze mam za malo kasy w sumie wogole tego nie zaluje

termitek on-line hrhrhrhr %-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Powody rzucania

Strony: 1 2 3 4 5 6 7