FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1538 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Powrót The Police 
[powiadom znajomego]    
Autor "Powrót The Police"   

Absinth
 Wysłana - 1 luty 2007 10:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Już od dłuższego czasu krążyły pogłoski że będzie reaktywacja jednego z najbardziej popularnych zespołów przełomu lat 70-80. Niedawno usłyszałem, że mają zagrać na rozpoczęciu Grammy, więc jest to bardzo prawdopodobne! Obawiam się tylko o formę wokalną Stinga /prawie trzy dekady koncertowania robią swoje.../ ale mam nadzieję że będzie dobrze!

Co wy o tym sądzicie? Możecie napisać piosenki, które najbardziej wam się podobają

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad." Benjamin Franklin
Książę Ciemności, umyj mi nogi!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Powrót The Police

Warto przeczytać: 2010 w zdjeciach | Pewna klientka | Sprawdźcie to gówno. DJ Śmigło atakuje!!! | Medium - Alternatywne Źródło Energii | Szukam Filmu | Pitbull online | Kawałki regge. podajcie tytuły , linki, spodobała mi sie ta muzyka. | FaceBUHH | CKM Wrzesień 2005 poszukuje foto ! | potrzebna nazwa piosenki pomocy | Tytuł książki. | Zakazane imperium / Boardwalk Empire - 2010 | "Le Roi de coeur (King Of Hearts) (1966) | 30 seconds to mars | Szukam klipu, milion sogów | Nightmare | Bitwa o citi holl | miss mokrego | golarka elektryczna | masturbacja dojżałych kobiet | przemek furtak | król insomni | Zdejmowanie sim lock | program do zdejmowania simlock lg t310 | sim lock lg t310 | sim lock t310 | sim lock lg | lg generator | lg kalkulator | amatorskie zdjecia | amatorskie zdjecia zon | opowiadania ojciec | macanie | trudne slowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.