FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3145 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Poznajcie moją historię:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poznajcie moją historię:)"   

frendzlak
 Wysłana - 3 maj 2005 23:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czytam na tym forum czytam o różnych problemach damsko-meskich, cośtam podpowiadam i doradzam, ale teraz to przyszła kolej na mnie :) Otóż chciałem poprosic jakieś kobiety o pomoc w rozgryzieniu charakteru jednej dziewczyny bo za cholerę nie mogę dojść jej sposobu myślenia, ale od początku:

Poznałem sobie klientke na targach szkół, cośtam sobie z nia pogadałem, fajnie się rozmawiało i dowiedziałem się przy okazji że jest z mojej szkoły. Pomyślałem że fajnie - jest okazja na zawarcie nowej, ciekawej znajomości. Pogadałem sobie z nia później w szkole dwa razy i z przebiegu rozmowy wynikało, że możnaby zaatakować, wyczułem że szanse są i jestem na dobrej drodze. Poczekałem jeszcze dwa tygodnie, na korytarzu Siema, siema, wporzo, czyli sytuacja sie nie zmieniła to postanowiłem zaatakować. Skombinowałem numer telefonu i w piątek napisałem SMS'a z propozycją spotkania, napisała, że nie wie jeszcze co bedzie w weekend robiła, to odpisałem ze jak coś to niech napisze - puściła mi sygnał czyli wporzo. Czekałem cały weekend i jeszze kilka dni i nic. Pomyslałem, że pewnie nie jest zainteresowana to napisałem jej, że szkoda ze sie nie spotkalismy bo mogłoby byc fajnie itp. itd. i się tak zapytałem delikatnie, że moze nie chce się ze mna spotkać bo na przyklad nie ma ochoty na spotkania ze mną - puściła sygnał. Wywnioskowałem z tego, że nie jest juz zainteresowana, no to jak nie to nie, dałem sobie kompletnie spokój - już nie mówiłem siema, wiecie: my się nie znamy... Ale klientka do mnie cały czas cześć, czaeść, ale ja konsekwentnie nic, zadnego odzewu w szkole. Minął jakiś czas już siema nie mówiła - czyli dobrze jest. Ale któregoś dnia patrzę: pusciła mi sygnał, no to napisałem, że myślałem że chyba nie jest zainteresowana, chyba, że się mylę. Puściła sygnał... No i w szkole znowu cześć, cześć do mnie.
I to jest problem, bo z klientka wszystko jest wporzo dopóki nie zaproponuje jej spotkania czy czegokolwiek, wtedy puszcza sygnał i tyle, zadnego odzewu... I co tu robić? Próbować dalej? Dać sobie spokój raz na zawsze? Czy może jeszcze co innego? dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi!

Xpufcio
 Wysłana - 3 maj 2005 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nudna ta historia... daj sobie spokoj. Pewnie probuje do innego, a Ciebie chce miec w "zapasie"...

Zmieniony przez - Xpufcio w dniu 2005-05-03 23:37:20

>> 28 << >>> Członek Mafia Insomnia Night Drivers Team <<< >> 28 <<

[http://www.pajacyk.pl]

rafee
 Wysłana - 3 maj 2005 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jak pannie szkoda wydac 20 groszy (5 ?, 1 ?) na sms'a do ciebie to nawet nie startuj.....

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

TEKRON
 Wysłana - 3 maj 2005 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

znajdz na nia jakis spodob......pogadaj z nia w szkole itd itd

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

Majma
 Wysłana - 4 maj 2005 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

a nie mozesz poprostu zadzwonic?

POZDRAWIAM

enwu
 Wysłana - 4 maj 2005 01:51      [zgłoszenie naruszenia]

Puscic Jej sygnal a w szkole Czesc Czesc .. Potem pusc Jej sygnal i w szkole Czesc Czesc ... A potem nie zastanawiaj sie nawet chwile tylko pusc Jej sygnal i w szkole Czzesc Czesc ... A potem juz sam chyba wiesz .. Sygnal i .... :) .. Masz duze szanse ... Oczywiscie na wolny wspanialy sex no bo o czym My tu mowimy ... :) ..

edit: Acha Masz Soga za ekspansje ...

Zmieniony przez - enwu w dniu 2005-05-04 01:57:53

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

loker100
 Wysłana - 4 maj 2005 06:18      [zgłoszenie naruszenia]

Bez komentarza

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

Gosia_p
 Wysłana - 4 maj 2005 07:10      [zgłoszenie naruszenia]

a ja powiem tyle ze ty chyba mlodziutki jestes
zeby jak lakska nie chce sie z toba umowic to ty od razu jej czesc przestajesz mowic
smieszne normalnie

Ekspert -

Helevorn
 Wysłana - 4 maj 2005 08:04      [zgłoszenie naruszenia]

jw.

Nie wierze, ze mozna w taki sposob do tego podchodzic... Smieszne...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

RaDzYkU
 Wysłana - 4 maj 2005 08:15      [zgłoszenie naruszenia]

heheh nie ma sms-a ,nie ma gadki ciekawa zasada ehehe

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

Zawodny
 Wysłana - 4 maj 2005 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

lol no bez przesady to troszke dziecinne

wixa:-}

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]