FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2742 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Poznana Panna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poznana Panna"   

Cygler
 Wysłana - 9 styczeń 2012 10:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Postaram się jak najkonkretniej przedstawić moją przypadłość. A więc od pewnego czasu w zakładzie fryzjerskim :P do którego zwykłem chodzić pracuje całkiem miła dziewczyna. Od razu wpadła mi w oko. Z wizyty na wizytę zaczęliśmy coraz więcej rozmawiać (nie były to jakieś wybitne rozmowy, ani specjalnie długie bo jak tu debatować nad czymś gdy przy uchu brzęczy maszynka do strzyżenia?). Jakiś czas temu wyżej wymieniona Pani strzygła mojego tatę, którego podpytywała o mnie. Przy wizycie kilka dni temu powitał mnie piękny uśmiech, a także (już jak zwykle) rozmowa podczas strzyżenia a także wymiana spojrzeń/uśmiechów. I tak po chwilowym przemyśleniu wszystkich bodźców stwierdziłem że cholera, może warto spróbować? Z tymże mam problem z pomysłem jak ją nakłonić powiedzmy na np. spacer. Czekać do następnępne wizyty i zadziałać? A może wbić się do salonu pod pretekstem farbowania brwi? Jak to widzicie?

A i nie wiem czy jest zajęta to 1.
a 2 tak zwiększam masę

zuoooo
 Wysłana - 9 styczeń 2012 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

one musza sie usmiechac,
a czasem chca rozmawiac bo nie beda staly jak slup
to normalne w zakladzie fryzjerskim
kazda laska u ktorej sie strzygłem usmicha zagaduje etc.

zejdz na ziemie.

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

Yarekbboy
 Wysłana - 9 styczeń 2012 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

od razu sprowadzony do parteru...

Specjalista -

Markkoo
 Wysłana - 9 styczeń 2012 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

^
prawiki

A może wbić się do salonu pod pretekstem farbowania brwi? Jak to widzicie?

pod pretekstem lizania palki, tylko nie informuj jej o tym bezposrednio, przeciez mozesz sie spytac czy sie z kims spotyka, nie wsadzi Ci nozyczek w oko po takim pytaniu, za to wzrosnie prawdopodobienstwo, ze dobierze sie do Twojego miecza.
Zreszta fryzjerki to slaby material, sporo ukrytego siana w glowie.

Zmieniony przez - Markkoo w dniu 2012-01-09 12:23:50

Znawca -

Cygler
 Wysłana - 9 styczeń 2012 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

To panowie pozamiataliście

runelord66
 Wysłana - 9 styczeń 2012 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

No a co mamy Ci napisać? Spróbuj jak chcesz, nic się przecież nie stanie, jeśli nie wyjdzie. Tylko sie nie napalaj, to że się laska do Ciebie uśmiechneła i zagadała, nie znaczy, że od razu chce czegoś więcej. Polecam większe ilości kontaktów z dziewczynami, głównie na stopie koleżeńskiej. Musisz wyrobić sobie umiejętność kontaktu z kobietami bez wyobrażania sobie nie wiadomo czego, jeśli dziewczyna będzie po prostu miła. Nie jest to łatwe, ale praktyka czyni mistrza ;) Bo sry, ale na razie to wygląda tak, że nie miałeś dawno żadnej dziewczyny i po kilku miłych rozmowach z laską (które przecież nie mogły trwać dłużej iż 15 min, więc w sumie nie rozmawiałeś z nią nawet godziny) wkręciłeś sobie, że na Ciebie leci

Więcej dystansu

Specjalista -

Cygler
 Wysłana - 9 styczeń 2012 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Heh, najwidoczniej nie tak jak chciałem zabrzmiał mój pierwszy post. Nie jestem jakoś wybitnie napalony ani nie wyobrażam sobie wielkiej nieskończonej miłości i ach i och ;), takie luźne przemyślenie mi się wkradło ot co :D

runelord66
 Wysłana - 9 styczeń 2012 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no spoko, przecież nie mówię, że jesteś jakiś desperat czy coś Po prostu powinienś sam być w stanie ustalić, czy masz szansę. My Ci tego nie powiemy, tu by trzeba być tam razem z Tobą i obserwować Waszą roznowę, tak to my sobie możemy rozmawiać :D

Jak czujesz, że masz szanse, to spytaj po prostu kolejnym razem, co robi dziś wieczorem, czy by gdzieś nie wyszła albo czy da Ci nr kom. Jak jest Tobą zainteresowana, to się zgodzi, jak będzie kręcić, to też masz sprawę rozwiązaną ;)
Dodatkowo, jeśli jesteście w wieku 16-19 lat, to możesz zagadac do niej na fb, choć mi byłoby troche głupio, ale jeśli nie masz śmiałości w realu, to why not?

Specjalista -

Skuhwiviel
 Wysłana - 9 styczeń 2012 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj ją co robi po pracy

Angel...
 Wysłana - 9 styczeń 2012 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

proponowalabym przyjsc na strzyzenie pod koniec pracy zakladu i pozniej ja gdzies zaprosic...

Ekspert -

UgaBuga42
 Wysłana - 9 styczeń 2012 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Zreszta fryzjerki to slaby material, sporo ukrytego siana w glowie.

Zależy do czego materiał,do pukania dobry bo prują sie jak szalone

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Poznana Panna

Strony: 1 2 3 4