FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3029 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pozwanie banku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pozwanie banku"   

Fabioo
 Wysłana - 2 sierpień 2012 20:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, zaciągnąłem kredyt gotówkowy w 2010 roku, w czasie splat rat kredytu bank połączył sie z innym i teraz występuje pod inną nazwa, jaką nazwę banku podac teraz w pozwie, starą? ( taki bank teraz nie istnieje). Co zrobić gdy uzasadnienie pozwu nie mieści sie w rubryce formularza? Z góry dziękuje i pozdrawiam

woocash23
 Wysłana - 2 sierpień 2012 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

1. Wpisujesz nowa nazwe i w uzasadnieniu tlumaczysz, ze bank sie przeksztalcil, na poparcie dolaczasz odpis z krs banku.

2. Dodajesz po prostu kolejne kartki i tam kontynuujesz.

Psychika czysta jak kryształ

Nolens
 Wysłana - 4 sierpień 2012 09:54      [zgłoszenie naruszenia]

jw., ale jezeli pozywasz bank, to licz sie z tym, ze bedzie reprezentowany przez adwokata lub radce, wiec moze tez pomysl o tym, zeby zwiekszyc swoje szanse. Jezeli umowisz sie na stawke wg rozporzadzenia, to w przypadku wygrania sprawy, bank bedzie musial Ci zwrocic koszty, ktore poniosles na adwokata.

Z ciekawosci: jezeli to Ty jestes kredytobiorca i splacasz kredyt, ktory bank wczesniej Ci udzielil, to o co pozywasz bank?

Ver­ba vo­lant, scrip­ta ma­nent.

Fabioo
 Wysłana - 6 sierpień 2012 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno z kims kompetentnym szanse sa duzo wieksze, ale jesli sprawe bym przegral majac adwokata to czy nalezy mu sie zaplata? Pozywam bank, gdyz mialem wykupione ubezpieczenie od utraty pracy, po zlozeniu wszystkich dokumentow czekalem ponad 2 miesiace na odp gdzie termin wynosi maksymalnie 30 dni. Otrzymalem laskawie odp z ubezpieczalni, negatywna, ze moja umowa o prace wygasla a nie zostala rozwiazana, wiec jej nie stracilem a dalej w pismie TU wyjasnialo ze jako utrate pracy rozumie sie rozwiazanie umowy na czas nieokreslony, ja przy podpisywaniu umowy kredytowej mialem na czas okreslony, dokladnie rok, wiec uwazam ze pieniadze na ubezpieczenie zostaly wyludzone bo z gory wiedziano ze w moim przypadku ubezpieczenie to nie bedzie mialo zadnego zastosowania.

paker83
 Wysłana - 6 sierpień 2012 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale skąd firma ubezpieczeniowa miała wiedzieć, że w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej nie znajdziesz pracy na czas nieokreślony? trochę cienko szczerze mówiąc to widzę ale życzę powodzenia :)

Nolens
 Wysłana - 6 sierpień 2012 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

IMO, jeżeli masz wyraznie w umowie albo w OWU w ten sposob zdefiniowana "utrate pracy", to szanse sa b. male. Wybacz, ale to nie jest "wyludzenie" a brak jakiejkolwiek starannosci z Twojej strony - trzeba bylo umowe / OWU po prostu przeczytac, nic wiecej.

Co do kosztow adwokata - proponuje przejsc sie po paru kancelariach, zaproponowac im poprowadzenie tej sprawy (niemal z gory przegranej) w zamian za honorarium przewidziane jedynie pod warunkiem wygrania sprawy. Szczerze zycze powodzenia

Ver­ba vo­lant, scrip­ta ma­nent.

Desertdog
 Wysłana - 6 sierpień 2012 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

ale jesli sprawe bym przegral majac adwokata to czy nalezy mu sie zaplata?

Sprawa jest przegrana! Zamiast szukać wymówek to znajdź kolejną pracę i zacznij spłacać kredyt.

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 7 sierpień 2012 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ale zobaczcie jakie to przemyslane zydowskie s****ysynstwo, ile ludzi bioracych dajmy na to pozyczke 5000 zł ma umowe o prace na czas nieokreslony ? malo tego ! ile z nich ma umowe o prace ? wiekszosc ma zlecenia i inne dziadostwo

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

GB
 Wysłana - 7 sierpień 2012 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

klejcun, święta prawda, i właśnie dlatego przy podpisywaniu czegokolwiek co nie jest na 100% jasne trzeba się pytać i doprecyzowywać.

A wg mnie sformułowanie o utracie pracy do takich należało - w końcu trudno sobie wyobrazić żeby bank mając klienta z tego typu umową o pracę (okres zamknięty) oferował mu ubezpieczenie takie jakie miał na myśli fabio.

Na 99% gdzieś tam drobnym druczkiem albo obok było sprecyzowane co rozumieją przez utratę pracy. Tak że sprawa przegrana z góry... a w kancelarii pewnie Ci grzecznie wytłumaczą że nie są zainteresowani prowadzeniem przegranej sprawy z zapłatą tylko w wypadku wygranej.

Desertdog
 Wysłana - 7 sierpień 2012 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ale zobaczcie jakie to przemyslane zydowskie s****ysynstwo, ile ludzi bioracych dajmy na to pozyczke 5000 zł ma umowe o prace na czas nieokreslony ? malo tego ! ile z nich ma umowe o prace ? wiekszosc ma zlecenia i inne dziadostwo

Dziwisz się? Gdyby rozdawali na prawo i lewo kredyty z ubezpieczeniem pokrywającym zerwanie śmieciowych umów, to każdy by tak robił

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

Fabioo
 Wysłana - 7 sierpień 2012 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Nie przemawia na moja korzyść fakt, że bank nie dotrzymał terminu odpowiedzi? W lipcu przed otrzymaniem pisma z TU złożyłem ponowne pismo w banku w którym prosilem o OWU na dzien otrzymania kredytu ( przy podpisywaniu umowy nie otrzymałem ich) oraz o wszystkie pisma wyslane do i z centrali banku i TU, na pismo to nie otrzymalem odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Ubezpieczenie bylo przymusem przy zaciaganiu kredytu, w umowie jest tylko wpisana kwota, bez wyjasnien, czym jest utrata pracy itp. Nie myslalem, ze bede kiedys w takiej sytuacji i bede chcial skorzystac z tego ubezpieczenia ale skoro juz sie w takowej znalazlem to chcialbym skorzystac z tego za co zaplacilem, ja ze swojej strony dotrzymalem wszystkich pkt natomiast bank zlamal wszystkie mozliwe. Dzieki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pozwanie banku

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Staż przez UP a staż na własną ręke (WTF) | RM kosztów i przychodów w bilansie | Demoralizacja.. wezwanie do sądu... | stluczka, umowa | co mi grozi za noszenie | Działalność gospodarcza | mandaty | Odbiór dowodu osobistego | Utrata prawka | Allegro-brak odpowiedzi | potracenie pieszego na pasach - koncekwencje | Założenie kasyna - projekt do szkoły. | Rozliczenie podatkowe. | Czy można przewieść dysk. | Problem z dłużnikiem. | 0,5g maruhuany na własne potrzeby - konsekwencje? | Clare Carey | nie straszny nam harem | kegla | assistance | pomoc drogowa | kryptonimx | wypierdalajki | kurtki | kurtki marsz | kurtki operacyjne | zrzuty | pomoc drogowa p;09 | skrzynka | jola babulewicz | zeus hipotermia | redbulle | redbull | inspekcja transportu drogowego | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.