FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13605 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Próbki perfum - gdzie kupić 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Próbki perfum - gdzie kupić"   

Solitarius
 Wysłana - 7 sierpień 2008 10:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Gdzie mogę zamówić próbki perfum? Albo czy można takie małe kupić w perfumeriach?

only_20
 Wysłana - 7 sierpień 2008 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Na allegro ), perfumerie czasem dają darmowe próbki do zakupionych perfum.

INSOMNIA
 Wysłana - 7 sierpień 2008 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

W sephorze jeśli poprosić to bodajże dostaniesz gratis

Solitarius
 Wysłana - 7 sierpień 2008 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

Perfumy i odzież to ostatnie rzeczy jakie jestem skłonny kupić na allegro

Jutro się przejdę do sephory i zapytam (wezmę z 50 próbek tego samego zapachu jak mowicie, że za darmo dają Ciekawe czy mi dadzą ) Zawsze mi coś tam wkładali do torby, ale nie wiedziałem, że można tak sobie wejść i poprosić bez kupowania niczego. Anyway - dzięki za pomoc

INSOMNIA
 Wysłana - 7 sierpień 2008 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jak jeszcze testowałem tak namiętnie zapachy to po prostu gdy podchodził ktoś z obsługi z tekstem "Czy można w czymś pomóc" to zagadywałem, że dany zapach mnie interesuje ale czy nie byłoby możliwości poprosić o próbkę, gdyż na każdej skórze rozchodzi się zapach inaczej i jak były gotowe próbki to dostawałem, czasem nie było a paniom się nie chciało/nie mogły robić

nigwunre
 Wysłana - 17 listopad 2008 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Witam jeżeli temat jest aktualny to mam w posiadaniu miniaturki oryginalnych perfum :
Posiadam próbki takie jak
Fendi Palazzo (1ml)
Dior J'adore (1ml)
Dior Miss Dior Cherie (1ml)
Dior Pure Poison Elixir (1ml)
Diore Pure Poison (1ml)
Diore Midnight Poison (1ml)
Delices de Cartier (1,5ml)
Chanel Allure Sensuelle (2ml)
Dior Escale a Portofino (1ml)
D&G Light Blue (1,5ml)
Więcej informacji pod nr gg 5221793

sadake
 Wysłana - 12 listopad 2010 18:45       [zgłoszenie naruszenia]

próbki perfum takich jak lacosta hugo boss i wiele innych możesz dostać za darmo na [www.jpdp.pl] po rejestracji dostajesz dostęp do grupy próbkomaniaczki i tam w kategorii próbki masz formularze po wypisaniu przysyłają ci je do domku

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Próbki perfum - gdzie kupić

Warto przeczytać: Jak zrobić taką fryzurę ? - Laskoviy may ;) | kurtka skórzana gdziee? | kupno butów.. help! | Krawat do koszuli na 00dniówkę;p | Postawienie włosów | Dresy bawełnianie | Skórzana kurtka | Zegarek 150-250PLN | Kurtka skórzana - wszystko na ten temat | Serialowa kurtka-pytanie | Pewna kurtka | Rabat/zniżka do Vistula. Wółczanka. -30% i -50% na asortyment | Czapka szalik i rękawiczki ! | Nasze Sylwestrowe Kreacje !! | Wranglery... Jakie? | buty zimowe z futerkiem | chudini3 | bezrobotny | __ | zdjęcia gołych kobiet | ukraink | ukrainka | ukraina | ukrain | referendum | od 18 | lasek | cuckold | brunetki | małolat | dziewczyn | 18 lat | od 18 lat | zdjecia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.