FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4084 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Próbne tablce - ile można jeździć? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Próbne tablce - ile można jeździć?"   

lukaszk
 Wysłana - 8 marzec 2010 19:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, z tego co się orientuję to można wyrobić w pl próbne tablice i jeździć samochodem bez rejestrowania go na siebie. Ile można na takich tablicach jeździć i jaki jest ich koszt?
Jest może jakiś inny sposób aby można się poruszać samochodem po drogach bez konieczności rejestrowania go na konkretną osobę?
Chodzi mi o to, że chce kupi samochód i nie wiem czy przypadnie mi do gustu. Jeżeli tak się nie stanie to chciałbym się go szybko pozbyć nie płacąc podatku od wzbogacenia (z tego co się orientuję to jeśli sprzedam wcześniej niż po pół roku taki podatek będę musiał zapłacić).

xenik
 Wysłana - 9 marzec 2010 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz jezdzic na tych tych tablicach ktore masz.... jak Cie zlapie policja niepokazuj umowy k-s jak zapytaja czyje to auto to mowisz ciotki lub wujka. A jak chcesz sprzedac to piszesz nastepna umowe z siebie na kupujacego i wszystko git.

lukaszk
 Wysłana - 9 marzec 2010 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Problem w tym, że samochód nie jest zarejestrowany w PL, nie ma też tablic zjazdowych bo przyjechał na lawecie.

xenik
 Wysłana - 9 marzec 2010 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

no to tutaj zaczyna sie jazda...Sytuacja jest jeszcze nie beznadziejna. Robisz pierwszy przeglad , ubezpieczasz , drukujesz sobie numery takie jak masz w brifie ładnie laminujesz i w drogę... u mnie przechodziło każdą kontrolę.

lukaszk
 Wysłana - 9 marzec 2010 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Takie ubezpieczenie to na jaki okres czasu można kupić? Jaki może być koszt takiego ubezpieczenia? Czy ubezpieczając w ten sposób samochód zniżki liczą się normalnie?

xenik
 Wysłana - 9 marzec 2010 13:07       [zgłoszenie naruszenia]

tak ubezpieczasz w dowolnej firmie jak masz znizki placisz na pol roku czyli pierwsza rate pozniej jak sprzedasz idziesz do firmy gdzie ubezpieczales i ubezpieczenie przechodzi na nowego nabywce

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Próbne tablce - ile można jeździć?

Warto przeczytać: Jaki olej? Olej ponad rok | omega 3.0 mv6 automat | motocykl do 50ccm | prawo jazdy | !! Razem po rekord !! | Mazda 323f światła pozycyjne | OC/AC | Warto zamienić R19 na Mondeo MK2 | Problem z wyborem auta | co wybrać?? | renault laguna II czujnik parkowania | Uwaga na kolor lakieru samochodowego! | Szybkie pytanie do speców | Radio do auta | "Zabytkowe auto" | problem z skuterkiem! | powiększanie penisa | powiększanie | Clare Carey | nie straszny nam harem | kegla | assistance | pomoc drogowa | kryptonimx | wypierdalajki | kurtki | kurtki marsz | kurtki operacyjne | zrzuty | pomoc drogowa p;09 | skrzynka | jola babulewicz | zeus hipotermia | redbulle | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.