FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1820 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Próbować? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Próbować?"   

rootsman19
 Wysłana - 22 grudzień 2008 02:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Na wstępie witam wszystkich..

Mam problem(a kto ich nie ma..).
Baardzo spodobała mi się pewna dziewczyna. Fakt, jest młodsza ode mnie o 3 lata(mam 19), ale jest bardzo dojrzała jak na swój wiek.
Zagadałem do Niej na gg, pogadaliśmy 2h i zapytałem się czy by chciała się spotkać, zapytała na co liczę. Odpowiedziałem, ze póki co to na zapoznanie się. Na koniec powiedziała, że jako kolega-koleżanka możemy się spotkać, ale żebym na nic więcej nie liczył. Moje pyt. brzmi: Jak myślicie-czy mimo jej zanegowania mogłoby się zrodzić uczucie?;>

Sorry za styl napisania ww. wypowiedzi, sorry, za powtórzenia

INSOMNIA
 Wysłana - 22 grudzień 2008 03:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nic z tego nie bedzie, daruj sobie

FractalSin
 Wysłana - 22 grudzień 2008 03:16      [zgłoszenie naruszenia]

" Fakt, jest młodsza ode mnie o 3 lata(mam 19), ale jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. "

Takich wielce "dojrzałych jak na swój wiek (16)" to już trochę znałem i szczerze Ci powiem jak poznałem je trochę lepiej to powiem wprost. Tępe jak chvj. Szczególnie oceniając je teraz z perspektywy czasu.

Sweet69
 Wysłana - 22 grudzień 2008 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

uprzedziła Cię z góry, że nic z tego więc ocokaman?
jeśli interesuje Cię tylko jako twoja potencjalna laska to tracisz czas.

Ekspert -

rootsman19
 Wysłana - 22 grudzień 2008 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba zabrakło mi po prostu obiektywnej oceny danej sytuacji.

po SOGu dla Was;)

Kumulus
 Wysłana - 22 grudzień 2008 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

z 16stkami nie ma co sie wiąząc, tylko do rvchania sie nadaja znajdz jakas "dajke" i zabaw sie przynajmniej.

FUCK YEA.

rootsman19
 Wysłana - 22 grudzień 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

hehe w sumie coś w tym jest, tylko myślę, że empatii mi nie brakuje i gdy jakąś bajeruję staram się myśleć jakbym się czuł w danej sytuacji. Choć tak szczerze..wśród nich też są niezłe svki

panna_ala
 Wysłana - 22 grudzień 2008 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

hm,ja tez spotykalam sie z jednym gosciem,za kazdym razem uprzedzajac ze to nie jest zadna randka i zeby na nic nie liczyl.a skonczylo sie zwiazkiem prawie 4-letnim wiec... :P ale chlopak byl uparty hehe

Golgocjusz
 Wysłana - 22 grudzień 2008 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej idz na silke

Cause I'm hot, young, running free
A little bit better than I use to be

Znawca -

daszek18
 Wysłana - 22 grudzień 2008 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam bum spróbował mimo wszystko one zawsze tak mówią żeby pokazać jakie z nich twarde sztuki a po kilku spotkaniach sama będzie się lepić zobaczysz

rootsman19
 Wysłana - 22 grudzień 2008 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie! zapomiałem dodać, że "kogoś ma w głowie" i że ma "złamane serducho". A ja wciąż niezdecydowany jestem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Próbować?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: To koniec, żegnaj... | Problem? | Adijos Amigos ;] | dziwna sprawa | Slowo | Tatuaz z imieniem? | Bez wzajemnosci | "Właściwie to kogoś już mam" czyli Jakie mam szanse?, Rozkminka psychologiczna | ciekawa sytuacja%-) | Zdradzić za 100 tyś zł | Proszę o radę. | co o tym myślicie? | Studniówkowe pytania.. | Umówione spotkanie i problemy | Od przyjaźni do miłości.... | Pomocy | filmy on line | bolące pachwiny | zioło policja | zioło | czarna kotka | blędzior | jak zagadać | kuba wojewódzki | adriene | wierzbicka playboy | eleganckie | białakawa | maffetka | illuminati | cwaniactwo lasek | Rainchart | typ samotnika | iirrooxx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.