FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1799 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca , staż??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca , staż???"   

senek_
 Wysłana - 28 maj 2009 10:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam pytanie, do znawców prawa i ekonomistów.

Czy mogę otrzymać staż w rodzinnym zakładzie. Czy moja MAMA może mnie przyjąć na staż????

Czekam na odpowiedź dziękuje...

tasior_88
 Wysłana - 28 maj 2009 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

expertem nie jestem, ale kumpel siedział na stazu u wujka swojego

Niech nie zdarzy ci się mieć przerwę w życiorysie

dzieciuch
 Wysłana - 28 maj 2009 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, mozesz.

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 29 maj 2009 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez to nie bedzie staż "u mamy" tylko w przedsiebiorstwie ?

Wiec co ma tu mama do rzeczy ?

[http://www.campaignforliberty.com/]

senek_
 Wysłana - 29 maj 2009 08:08      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to , że dostał bym staż w rodzinnym zakładzie. I jak w polityce się to miało układy rodzinne. Więc szukałem podpowiedzi na ten temat

marychaxxx
 Wysłana - 29 maj 2009 21:48       [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz otrzymac staż tylko do czego Ci jest to potrzebne musisz okreslic.Bo jeśli chcesz komus przedłożyc zaświadczene o odbyciu stażu, to ktos może Ci tego nie uznac ( u mnie na uczelni jest tak przynajmniej,ze nie można odbyc stażu w firmie rodzinnej). Z prawnego punktu widzenia nie ma zaadnych przeciwskazań, tlyko napisz do czego jest Ci to potrzebne to moze damy jakies inne rady:)
Pozdrawiam

Zmieniony przez - marychaxxx w dniu 2009-05-29 21:51:03

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Praca , staż???

Warto przeczytać: program ochrony kupujacych allegro | reklamacja zakupionego samochodu od osoby prywatnej | sąd grodzki | Jak to jest z tymi zwiększonymi opłatami w PKO BP od 1 maja? | po jakim czasie przestepstwa ulegaja przedawnieniu | Zapytanie | kosztorys pojazdu | Spadek | pytanie odnosnie wyjazdu do usa | czy przestepstwo eliminuje mnie ze starań do mundurówki | sklep + zgloszenie kradziezy | Allegro - zwrot Przedmiotu używanego | Ewa Łętowska - Prawo umów | Allegro paczka | Mandat | Problem z pracą Licencjacką - Powiat ! | young2 | hvdc | zajęta dziewczyna | dziewczyna w związku | dietetyk | Eurokody | squash | metro 2033 | transformers | akupresura | złoto | przestępczość | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.