FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2391 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca a renta 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca a renta"   

Arwina
 Wysłana - 2 grudzień 2003 16:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Uczę się teraz zaocznie i pobieram rentę po zmarlym ojcu i interesuje mnie to czy mogę podjąć legalnie pracę i pobierać rentę w tym samym czasie. Jeśli jest to możliwe to prosiłbym o napisanie czy są w związku z tym jakieś ograniczenia dot. pracy

it could be sweet

Ravenlord
 Wysłana - 2 grudzień 2003 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz jednoczesnie pracowac i podbierac rente. Renta przysluguje jak sie nie myle do ukonczenia 25 roku, w przypadku gdy sie uczysz.
Jest jednak okreslony przesz ZUS pulap wynagrodzenia ktorego nie mozesz przekroczyc, gdyz utracisz część renty lub zostanie ona zawieszona. Nie znam dokladnej jejgo wysokosci dokladnie, oscyluje on cos kolo 130% wartosci renty rodzinnej jaka otrzymujesz. Zapytaj w ZUSie.

"Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Arwina
 Wysłana - 2 grudzień 2003 20:14       [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję za odpowiedź.
Ps. da się jakoś usunąć topic? Bo założyly mi się dwa takie same,a to przez to że miałem pewne problemy z wysłaniem.

it could be sweet

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Praca a renta

Warto przeczytać: Karta bankomatowa,ksiazeczka. | umowa zlecenie, umowa o prace nie chca podpisac... | Prawo budowlane na dzialkach POD | Zmiana miejsca nauki - szkoły | Mandat karny za wykroczenie | 286 § 44 - Co to za przepis? | ile bedzie urlopu | Kradzież a wymierzanie sprawiedlowości | cło za produkt z usa | PRAWO: pozbawienie spadku !!! wazne | ROZWOD ZDRADA MALZENSKA | Eksport RTV do PL | wspólna waluta -(wasze) inne spojrzenie | Najlepsze konto internetowe | fikcyjna firma/club | Aspekt społeczny integracji | jessi | odwołanie od decyzji o nieprzyzaniu stypendium rektora | opowiadania seks z psem | gola magdalena cielecka | kasia cichopek nagie zdjecia | pakt | co lubicie w kobietach | jedzenie | sex z synem | passat b5 fl nagrzewnica | budowa | sex z ojcem opowiadania | zdjęcia amatorek | kira kener | trójkącie | Pawellach | Kod ograniczenienia | katarzyna figura nago playboy ckm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.