FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3395 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca kuriera 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca kuriera"   

Batman..
 Wysłana - 19 październik 2004 11:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie orientuje ktoś czy firmy kurierskie nie potrzebują pracownika z własnym samochodem? Może ktoś pracuje jako kurier. Interesują mnie wszystkie informacje, stawki itp.!

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 19 październik 2004 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

potrzebują. często pojawiają się takie ogłoszenia.

Znawca -

Batman..
 Wysłana - 19 październik 2004 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

Własnie chcialbym kupić auto na kredyt, przygotuje biznesplan, założe firme, ale musze znać warunki. dziś wpadłem na ten pomysł, gdzieś usłyszałem że w Pocztexie potrzebują, wpierw wypytam się na forum może ktoś ma doświadczenia z tym związane potem poszukam gdzie indzie!!

Tommygun
 Wysłana - 19 październik 2004 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

owszem ale stawiają warunki co do samochodu - kolor, logo, często kogut, mój wujek jest kurierem i ledwo wyrabia na spłaty kredytu, koszty i podatki a jeździ tak dużo że gdy spłaci fure to będzie musiał kupić nową, twierdzi że dobre czasy dla kurierów się skończyły, konkurencja tez się zaostrzyła, ciężki kawałek chleba
ps wstaje do pracy ok 4 rano ok 6 jest w magazynie itd zastanowiłbym się, chyba że myślisz właśnie o takiej firmie ale - konkurencja i dużo kapitału, z tym trzeba się liczyć...

Specjalista -

Batman..
 Wysłana - 19 październik 2004 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

Troszke mnie zniechęciłeś. Dziś z kumplem gadałem i wymyśliliśmy otworzyć firme geologiczną, których jest mało, on ma uprawnienia. Na start potrzebujemy 50 tysiaków mniej więcej!

Tommygun
 Wysłana - 19 październik 2004 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

firma geologiczna? czy kolega jest geodetą?
dobry kawałek chleba jak jesteś z branży i masz zlecenie najlepiej z gminy i różnych instytucji a to jest chyba juz obłożone ale moim zdaniem lepsze niż kurier, w sąsiedztwie mam gościa który jest geodetą i na naprawde dobrym poziomie utrzymuje sporą rodzinę ale on jest chyba z "branży"

sprzęt też nie jest tani

Specjalista -

Batman..
 Wysłana - 19 październik 2004 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie firma GEODEZYJNA ALE GEOLOGICZNA, ON JEST GEOLOGIEM!! mUSZE BIZNES PLAN SPORZĄDZIĆ I ZOBACZYMY CZY RUSZY SIĘ COŚ W TYM KIERUNKU!!

Tommygun
 Wysłana - 20 październik 2004 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

hmm sądziłem że się pomyliłeś poprzednio, to może być dobry pomysł, najważniejsze - czy jest zapotrzebowanie na takie usługi bo podobnych firm raczej wielu nie ma

Specjalista -

HospesHost
 Wysłana - 22 październik 2004 16:14       [zgłoszenie naruszenia]

siema dzis gadałem z gościem z DHL to mówi ze auto max 5 letnie...własna działaności i robisz na zasadzie kontraktu

Powiedział też ze teraz szukaja ludzi z prawkiem na C i autem z winda...

pozdro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Praca kuriera

Warto przeczytać: Ślub | Badaia operacyjne!! help!!! | studia... i co dalej? | UMOWA O DZIEŁO | rozliczenie z fiskusem!! | Przejme zadłużoną firme - co chodzi ?? | DAM PRACĘ | ZAkup samochodu z homologacją | potrzebuje pomocy a dokladniej pomyslu !!!!!!!!!!!! | ile oddajemy panstwu naszych pieniedzy | ..::* PKB w latach 89r -03r. PMOCY !!! *::.. | referat | Szkodliwy wpływ odpadów na srodowisko | Pytanie o teleprace | sad | Bezrobocie??? | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | stock | medycyna | film | depilacja | usunięcie konta i postów | usunięcie konta | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.