FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38627 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca licencjacka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca licencjacka"   

archas21
 Wysłana - 17 grudzień 2008 08:28      [zgłoszenie naruszenia]

Witam wszystich!!Jesteście świetni nie ma jak sobie pomagać"w kupie siła"dobra kończe juz to słodzenie.Ja tez mam podobny temat szukam wszytkiego co by mi mogło pomóc:/Temat:"Bezrobocie w powiecie X,sposoby jego zwalczania" Jeśli ktos pisał cos takiego i może pomóc to bardzo proszę(materiały,bibligrafia,przykładowe palny pracy)
archas21@wp.pl

prezes85
 Wysłana - 17 grudzień 2008 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Co to trzeba studiowac zeby taki durny temat pracy miec?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

B-REAL
 Wysłana - 17 grudzień 2008 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego durny ?

prezes85
 Wysłana - 17 grudzień 2008 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Proste. Zeby zwalczyc bezrobocie trzeba liberalizacji gospodarki. Nizszych podatkow, mniej przywileji socjalnych. Trzeba promowac działanie, a nie siedzenie na dupie.

A jak widać kolega nie chce sie zajmować zmianami systemowymi tylko chce cos w stylu jak mieszkancom Bialej Podlaskiej damy darmowe kursy na kat C to wszyscy znajda prace.

Dupa...
Ten temat nie powienien być o bezrobociu, a o rozchulaniu gospodarki. Bezrobocie powstaje przez to ze jest mało miejsc pracy. Widzimy to dzis jak na tacy. Kryzys = zwolnienia. Dlatego zajmijmujmy sie sednem sprawy a nie *******ami.

Weź nie pierdol bejbe.

B-REAL
 Wysłana - 17 grudzień 2008 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Owszem gospodarka ma kluczowe znaczenie. Poza tym nie można uogólniać, że przyczyną bezrobocia jest mała liczba miejsc pracy.

Po drugie, to nie mamy opisywać gospodarki, bo temat jest inny, tylko sposoby zwalczania, przez państwo czyli bierny/aktywny. To czy są one skuteczne to już inna kwestia.

Poza tym z takim podejsciem, że to "pierdoły" wszystko by nie mialo sensu. Nie dziwie sie ze pozniej zakladasz tematy, ze potrzebujesz motywacji

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2008-12-17 21:47:31

prezes85
 Wysłana - 17 grudzień 2008 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wczytaj sie w temat w tamtym dziale. Pokazuje tam ze sa interesujace mnie rzeczy tylko mi sie nie chce. A ty stawaisz teze ze wszytsko to *******y. Poporstu uwazam ze pisanie pracy licencjackiej na temat bezrobocia na jakimś tam terenie jest bezsensowne. Dlaczego? Bo z bezrobociem trzeba walczyc na poziomie kraju a nie gminy czy powaitu.

Weź nie pierdol bejbe.

B-REAL
 Wysłana - 17 grudzień 2008 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Fakt, dalej sie już nie wczytywałem za bardzo.

Owszem z bezrobociem powinno się walczyć na poziomie krajowym, ale sposoby walczenia są podobne.

Zresztą szkoda czasu gdybać, jak ta praca nas nie dotyczy Pozdr.

sssylwusia
 Wysłana - 7 styczeń 2009 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja również pisze prace licencjacką z prawa pracy!!! moj temat to:Bezrobocie w powiecie xxx przyczyny i formy przeciwdzialania!!!! bardzo prosze o przesłanie mi na moją pocztę bibliografie, z jakich książek powinnam korzystać itd Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE I POZDRAWIAM

sssylwusia
 Wysłana - 7 styczeń 2009 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

ja również pisze prace licencjacką z prawa pracy!!! moj temat to:Bezrobocie w powiecie xxx przyczyny i formy przeciwdzialania!!!! bardzo prosze o przesłanie mi na moją pocztę bibliografie, z jakich książek powinnam korzystać itd Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE I POZDRAWIAM OTO MÓJ MAIL: SSSYLWUSIA@WP.PL

kfraczak
 Wysłana - 26 sierpień 2009 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

Witam piszę pracę licencjackąo bezrobociu tzn dokładniej UTRATA STATUSU OSOBY BEZROBOTNEJ byłabym b.wdzięczna jeśli ktoś mógłby mnie naprowadzić np bibliografią oraz materiałami z góry ślicznie dziękuję

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Praca licencjacka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: APLIKACJA ADWOKACKA | Antyreklama? | zwrot pieniedzy | przedłużająca się praca na umowę-zlecenie | Służba bhp | Ostatnia nowelizacja KP | Auto z Belgii | RATUJCIE!! | Prośba o poradę | Irak wybrał stały parlament | Wzrośnie akcyza za prąd? A gdzie państwo prosocjalne? | XII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży - zdobądź mandat | Jak oszczędzać (lokaty, fundusze inwestycyjne itp.) | Zarkawi - dowódzca Al-Kaidy w Iraku - schwytany i wypuszczony | Ziobro chce odtajnienia akt Sobotki | m Bank i usluga maklerska?? | brak | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | resident evil | odtwarzacz mp3 | cela nr | sciagniecie simlocka w770i | zio0m | Trique | seba5700 | nauczyciel | CKM 2001 | sen | białaczka | kuzynki | lemingi | galant | wąsy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.