FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38741 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca licencjacka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca licencjacka"   

_reksio
 Wysłana - 4 styczeń 2010 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Witam!
Pisze prace licencjacka na temat BEZROBOCIE w powiecie kłodzkim, nie moge znaleść żadnych materiałów, więc prosze o pomoc, z góry dzięki!!!

qwert11
 Wysłana - 2 marzec 2010 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - qwert11 w dniu 2010-03-15 20:41:55

Arn_Gothia
 Wysłana - 23 marzec 2010 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Witam bardzo potrzebuję materiałów na poniższe tematy, lub ewentualnie bibliografie w której znajdę odpowiedzi na poniższe problemy. Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc.

ROZDZIAŁ 1 ZAGADNIENIA TEORETYCZNE BEZROBOCIA
1.1. Pojęcie i pomiar bezrobocia.
1.2. Rodzaje bezrobocia.
1.3. Przyczyny bezrobocia.
1.4. Społeczno-ekonomiczne skutki bezrobocia.
1.5. Przeciwdziałanie bezrobociu.

justa21
 Wysłana - 24 marzec 2010 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Mam napisać prace licencjacką temat to" czynniki kształtujące płynność finansowa firmy handlowej " i nie umiem się do tego zabrać pomoooooocyyyyy!!!!

justi

justa21
 Wysłana - 24 marzec 2010 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Gdyby ktoś miał pomysł i chciał pomóc podaje gg 11401773

justi

Sylwus00
 Wysłana - 6 kwiecień 2010 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

hej wszystkim piszę pracę na temat "Bezrobocie na tle miasta Gostynina" gdyby ktoś miał jakieś materiały była bym ogromnie wdzięczna.

Sylwus00
 Wysłana - 6 kwiecień 2010 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

to znowu ja mój numer gg 7138583

tyskaaa
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Witam wszystkich ja tez pisze prace o bezrobociu jeżeli by ktoś miał jakieś cenne wskazówki albo bibliografie to proszę o kontakt na gg 2918726. Z góry bardzo dziękuje i proszeeeee o pomoc pozdrawiam

broli88
 Wysłana - 13 kwiecień 2010 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

witam, piszę prace na temat bezrobocia w danym mieście X przy dokładnych uwzględnieniu/odniesieniu się do sytuacji bezrobotnych absolwentów . Pierwsza teza jaka powstała to "czy państwo/szkoły kształcą bezrobotnych". Temat wybrałem z tego powodu że ogólny problem bezrobocia nie jest mi aż nadto obcy lecz stworzenie konspektu pracy sprawia mi sporo problemów, nie wiem jak się do tego zabrać. Bardzo proszę o pomoc, ewentualne materiały,bibliografie na maila.
pozdrawiam.

Danulka123
 Wysłana - 13 listopad 2010 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Hej .jestem na tym forum po raz pierwszy i licze na to ze mnie nie zawiedziecie.....ja też podobnie jak inni pisze na temat Bezrobocia i jego przeciwdziałaniu w powiecie inowrocławskim ....Proszę Was bardzo o przeslanie mi jakichkolwiek pomocy ...materiałów .literatury ....naprawdę wszystko mi sie przyda na początek bo sama nie wiem od czedo zacząć....Liczę na Was Pozdrawiam serdecznie moj mail to

danuta.wieczorek.grabowska@gmail.com

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Praca licencjacka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: SEX OGLOSZENIA? Jak to dziala? | Opłaty dotyczace maszyn budowlanych, rolniczych... | darowizna z dozywotnia osobista sluzebnoscia | Chwilowka- informowanie o stanie inne osoby | Kiedy nastepuje skreslanie z listy uczniow | Umowa zlecenie... | Zgubiona legitymacja i pisemko od MZK | Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Zastępczej | Prawa autorskie do utworu + granice cytatu/remake'u | Utrata mieszkania | Staż przez UP a staż na własną ręke (WTF) | RM kosztów i przychodów w bilansie | Demoralizacja.. wezwanie do sądu... | stluczka, umowa | co mi grozi za noszenie | Działalność gospodarcza | chyba odchudzić | Zryte | Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą | irak | medoff classic | meskie | męskie | olszówka | Tatiana Okupnik | Siłownia Wrocław | religia w komunikowaniu | sprawa w sądzie | pepe jeans | zimowa | holocaust w literaturze | diabeł w literaturze | lokator | zaciski hamulcowe golf3 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.