FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38742 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca licencjacka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca licencjacka"   

monia2816
 Wysłana - 25 listopad 2010 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Mam ogromną prośbę ja również piszę pracę licencjacką na ten temat mogę prosić o jakieś materiały? Mój mail: monia2816@wp.pl

moniadg

natalka4ta
 Wysłana - 12 styczeń 2011 10:52     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

natalka4ta
 Wysłana - 12 styczeń 2011 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Hej. Również piszę o bezrobociu. Jak macie jakieś materiały to byłabym wdzięczna. natalka.4ta@wp.pl

olka2002
 Wysłana - 28 październik 2011 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja również piszę pracę licencjacką na temat bezrobocia, ale w powiecie bydgoskim i bardzo proszę o pomoc. Proszę o kilka wskazówek jak napisać, z jakich materiałów skorzystać. Dziękuję za każdą pomoc.

olka2002
 Wysłana - 28 październik 2011 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

Podaję mój adres emailowy: piciu2002@wp.pl

candy2108
 Wysłana - 16 listopad 2011 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć Wam wszystkim odwiedzającym te forum. Ja również pisze na temat bezrobocia w powiecie. Bardzo byłabym wdzięczna jak ktoś mogłby mi udostepnic jakies informacje na ten temat;) jct mój adres e-mail candy2108@wp.pl. Z góry dziękuje;)

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 17 listopad 2011 06:58      [zgłoszenie naruszenia]

nie dziwię się dlaczego powstaje tak dużo stron internetowych gdzie za pieniądze piszą pracę lic/mgr/dr

idziecie do pierwszej lepszej biblioteki i wklepujecie temat bezrobocie i tak szukacie

znajdujecie jedną ciekawą książkę - otwieracie ją na stronie bibliografia - i tam macie 'linki' do innych książek

czy to takie trudne??
czy naprawdę nic takiego nie powiedział wam promotor ??

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ventinari
 Wysłana - 17 listopad 2011 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

Do koleżanki CANDY.

Masz prawo zajść do Urzędu Pracy i tam złożyć podanie o udostępnienie informacji dotyczących bezrobocia. Podanie to tylko formalność. Krótki opis czego potrzebujesz i uzasadnienie (czyli praca licencjacka/magisterska)

To jeden ze sposobów na zdobycie potrzebnych ci informacji.

Znawca -

Kokobann
F.W.I.
 Wysłana - 17 listopad 2011 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

a jak beda marudzili to machaj im konstytucja przed twarza

Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2011-11-17 11:56:19

"...Mam własny show jak Kuba Wojewódzki, gdzie włochaty grubas gryzie wszystkich gości w sutki.

dni bez chipsów : 1

candy2108
 Wysłana - 23 listopad 2011 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

Przesłał by ktoś dobry jakoś przykładową prace na temat bezrobocia w powiecie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Praca licencjacka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Rezerwy dewizowe | Konsekwencje | Uszkodzenie roweru przy naprawie - reklamacja? | Międzynarodowe prawo pub. i pr. sam. terytorialnego. | Słabe strony rynku | Typy administracji...pomocy! | referat polityczny | dobry adwokat z Wa-wy poszukiwany | Zarządzanie produkcją | Włochy - co tam mozna kupic taniej? | jakies sankcje karne? | Potrzebne materiały na temat sektora portali internetowych w Polsce | WYPIEPRZMY GIERTYCHA Z FOTELA MINISTRA | FIRMA - PROSZE O POMOC. | Import butów z USA | Antysemickie Radio Maryja Pod Nadzorem | Fromm | Erich Fromm | bdsm | boks | boks opisy | wrzodziejące zapalenie jelita | matura o żołnierzu | żel po goleniu | po goleniu | kawa | motozeta | modele stadionów | kobiety 50 lat | mucha anna | dereszowska | schlittenfahrt | maszynka do papierosow | smuk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.