FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1109 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Praca licencjacka... potrzebuje drobnej pomocy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Praca licencjacka... potrzebuje drobnej pomocy"   

Pietruchtm
 Wysłana - 15 marzec 2016 15:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
Mam do napisania pracę licencjacką na temat "Aktywna Starość"
Ma ona rozprawiać o formach aktywnego starzenia się oraz aktywnej starości. M.in. o edukacji w podeszłym wieku np. w Uniwersytecie trzeciego wieku itp. powinna zawierać wnioski i zalecenia dotyczące praktyk w zakresie aktywnego starzenia się.

Czy ktoś mógłby mi poradzić mniej więcej jak zbudować spis treści pod ten temat i na jakiej bibliografii się oprzeć tek żeby miało to ręce i nogi. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pietruchtm w dniu 2016-03-15 16:08:17

matand
 Wysłana - 16 marzec 2016 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz pytać ludzi którzy pisali podobne prace o sposobach spędzania czasu wolnego.
Jest tu taki Kuba, który pisał prace z pamiętników z wakacji i rozrodu tamże.
Dziś czepie kasiore i nie narzeka na brak zajęcia u szwabów i usa.

Ja swoją drogą brałbym temat przeciwny do twojego o komponowaniu kołysanek dla niemowląt.

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-03-16 10:09:31

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 16 marzec 2016 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja za to moge wziasc udzial w ankiecie do pracy.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Pietruchtm
 Wysłana - 17 marzec 2016 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem nadzieje że na tym forum uzyskam jakąś pomoc ale niestety przekonałem się tylko że S. Lem miał racje...

W związku z powyższym proszę moderatora o usunięcie tematu.

P.S. Mimo wszystko dziękuje za odpowiedzi aktywnych uczestników dyskusji... brak mi słów aby wyrazić moją wdzięczność i opisać jak pomocne były wasze odpowiedzi...

matand
 Wysłana - 18 marzec 2016 07:28      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś zrozumiesz sam

Dobrze że próbujesz używać tego mądrego konstruktywnego języka, ale mimo to, w czasach kiedy to np tacy "tworzyli" naukę [pl.wikipedia.org/wiki/Wernher_von_Braun], nikomu by przez myśl nie przeszło by taki temat służył do obrony pracy dyplomowej uczelni wyższej

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-03-18 07:33:01

matand
 Wysłana - 18 marzec 2016 07:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mówiąc że chcesz by ktoś za ciebie podał ci bibliografie bo nawet nie wiesz co by tu wybrać do tego wytworu dziwacznego.

A swoją drogą temat taki wybrałeś bo się wydawał łatwy, nic z niego cie nie interesuje skoro nie umiesz ani jednej książki dobrać do bibliografii

Pietruchtm
 Wysłana - 18 marzec 2016 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Drogi matandzie, widzę że jesteś z tej grupy użytkowników internetu którzy pozjadali wszystkie rozumy i twierdzą że wiedzą wszystko o wszystkim i to najlepiej... chwała Ci za to, mama pewnie jest z ciebie dumna, choć pewnie martwi ją fakt iż Twoim idolem wśród naukowców jest nazista dzięki któremu nie wiele brakło a teraz prowadzilibyśmy tą konwersację po niemiecku ...
To że zadałem pytanie o bibliografie czy spis treści nie znaczy że chcę pójść na łatwiznę i że nie mam wybranych żadnych książek ani również, nie zrobiłem sobie planu tej pracy.

Przeciwnie. Zamieściłem post na forum ponieważ chce napisać samodzielnie tę pracę licencjacką a nie kupić jak czyni to spora część studentów i miałem nadzieje że dzięki pomocy kogoś życzliwego kto wypowie się w tym temacie, zweryfikuje to czy dobrze do tematu podchodzę i czy może ktoś ma trochę inną interpretacje w związku z czym mógłbym moją koncepcję trochę rozbudować. Szybko oceniasz ludzi i wydajesz o nich osądy ale to nie znaczy że masz zawsze rację co może być dla Ciebie lekko szokujące.

Podsumowując. Z tego co mi wiadomo kto pyta nie błądzi i poniekąd z tego faktu wynika sens istnienia każdego forum dyskusyjnego. Kierując się tą myślą trafiłem na to forum, wyszukałem odpowiedni do tego dział, założyłem nowy temat i może to trochę naiwne ale czekałem na odzew ze strony kogoś pomocnego/życzliwego, trafiłem natomiast na Ciebie... trudno...

Zmieniony przez - Pietruchtm w dniu 2016-03-18 22:20:48

BOHen
 Wysłana - 20 marzec 2016 02:12      [zgłoszenie naruszenia]

To studenci nawet nie potrafią już napisać samodzielnie spisu treści do swojej pracy licencjackiej? Taki ktoś potem ma wykształcenie wyższe (tak, licencjat to już wyższe)? Źle się dzieje w tym kraju )

Zmieniony przez - BOHen w dniu 2016-03-20 02:12:56

Leszek, na podwórku leży kret - weź widły i wypierdol go za płot!

matand
 Wysłana - 20 marzec 2016 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Moja pomoc w temacie miała polegać na tym, by uświadomić, że tego typu tematy nie są godne do obrony prac naukowych czy chociaż wyższych zawodowych (inżynier i licencjat to "wyższe" zawody).

Średnie jak obserwuję to już od lat dają komu popadnie. Nie dobrze.

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-03-20 12:22:58

BOHen
 Wysłana - 20 marzec 2016 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

W ogóle polskie szkolnictwo to jakaś komedia. W takiej Norwegii na przykład w podstawówce chodzą z mapami po lesie albo po wioskach ucząc się z niej korzystać, my uczymy się jaki klimat jest w środkowej Afryce. Mają zajęcia praktyczne typu: jak przygotować prosty posiłek, u nas też było ale to jeszcze chyba jak moi rodzice chodzili do szkoły. Nie wspominając o znajomości angielskiego - po samej nauce w szkole rozmawiają swobodniej niż ja po ok 8 latach w prywatnej szkole + w zwykłej szkole oczywiście

Leszek, na podwórku leży kret - weź widły i wypierdol go za płot!

matand
 Wysłana - 21 marzec 2016 12:47       [zgłoszenie naruszenia]

Za dużo języka polskiego w każdym rodzaju szkoły. Historię też można by trochę obciąć. Geografia ok, ale też da się trochę mniej szczegółów np. z klimatów subkontynentalnych i jakie robaki tam żyją. Z chemii również prostsze te równania bym w szkołach podstawowych zrobił a więcej użytkowych rzeczy.
No i jeden język obcy a konkretnie a nie 2 , lub 3 i byle jak.

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-03-21 12:51:18

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Praca licencjacka... potrzebuje drobnej pomocy

Warto przeczytać: Poprawka matury | Mgr inż. | AMW - Akademia Marynarki Wojennej | Gdzie udac sie na studia informatyczne? | Cla i Logistyka | Jednoczesne studia ekonomiczno-matematyczne UW | urlop dziekanski...na pół roku? | WSTI w Warszawie ! ! ! | matura - poprawkaaa | głupie pytanie o egzamin | Nie pójście na zakończenie roku. | Akademia ekonomiczna w Poznaniu | AWF Wrocław | Arkusz egzaminacyjny | Akademia Pedagogiczna, Kraków - lub inne | AWF Poznań | budapeszt | e papierosy | eclipse21 | kredyt hipoteczny | białe spodnie | PC Klame | podoficerska szkoła | Ivory skład | ewab | preminent | amelia666 | polska przestępstwo | Sandii | temat187644 | bodek | tarnów | tomek kołsut | suash | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.