FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2607 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Praca magisterska o uzależnieniach. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Praca magisterska o uzależnieniach."   

Dethulus
 Wysłana - 2 lipiec 2014 23:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam serdecznie użytkowników forum. Związany jestem z forum SFD od dawna, ale nie o tym mowa. Jestem studentem 5 roku farmacji i aby napisać pracę magisterską nt "Poszukiwanie korelacji między uzależnieniami behawioralnymi a uzależnieniami od substancji chemicznych" Potrzebuje 130 anonimowych wypełnionych ankiet. Proszę o pomoc w tym problemie link do ankiety podaje poniżej

[http://www.survio.com/survey/d/U7N9B6G0U5D7X5D8Q]

Zmieniony przez - Dethulus w dniu 2014-07-02 23:08:24

mikolaaj_
 Wysłana - 3 lipiec 2014 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

prosze bardzo

%)

Znawca -

Mewa21
 Wysłana - 5 lipiec 2014 14:29       [zgłoszenie naruszenia]

Dawaj soga

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Praca magisterska o uzależnieniach.

Warto przeczytać: papierosy | Fajna stronka. | PIWO!! | Dlaczego wpadamy w nałogi ? | TEST: czy jesteś uzależniony od Internetu ? | Nikotyna - legalny narkotyk | Książki/filmy o uzaleznieniach | Jak wyglądają narkotyki ? | Gdzie szukac pomocy ? | linki | drugs art | Wplyw narkotykow na organizm | SOK | Ciekawostki dotyczące dzialu :-) | Pierwsza pomoc | Narkotyki w piwie | arteuza | ateizm | go pro | silvia saint | Polek | goleniów | avatary | nasze | horror gra | teen | historie | lato w terespolu | pomysl na biznes | dlaczego zdradza | synek | dr albonista | czy trzeba stracic | kod puk 2 nokia 6303 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.