FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 776 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca na czarno 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca na czarno"   

krzychu24
 Wysłana - 7 maj 2010 11:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hej, dostalem wezwanie na przesluchanie w charakterze swiadka do Urzedu Kontroli Skarbowej. Pracowalem w zeszle wakacje niedlugo w pewnej restuaracji (potem wyniknely tam rozne dziwne akcje- procesowali sie etc) niestety nie mialem zatrudnienia (pracowalem moze 2-3tyg). Babka, ktora dzwonila do mnie z UKS powiedziala, ze nic mi nie grozi- no ale ten USK znajduje sie nie w moim miescie- czy moga potem przekierowac sprawe do mojego i nalozyc mi jakas kare?

pozdrawiam

minner
SZPIEG
 Wysłana - 7 maj 2010 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś w charakterze świadka, skoro tam pracowałeś na "czarno" to pewnie UKS chce Twoich zeznań żeby jeszcze "dowalić" temu pracodawcy. Tobie nic nie grozi raczej. No i lepiej jedź na ich wezwanie bo z UKSem się raczej nie ma co napinać, oni są chyba gorsi nawet od prokuratury

UKS raczej nie "przekieruje" sprawy do innego.

Zmieniony przez - minner w dniu 2010-05-07 11:41:50

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

krzychu24
 Wysłana - 7 maj 2010 11:51       [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie tak mi ta babka powiedziala, ale ja im nie wierze wiec wolalem dopytac. Domyslam sie, ze chca im dowalic, bo to sprawa taka, ze jedne rekiny chca zniszczych drugie (jedna restauracja znajduje haki na druga).

Dziekuje bardzo,sog oczywiscie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Praca na czarno

Warto przeczytać: szantaz?? | w co warto inwestowac | Allegro, wystawiony bazarek. | gospodarka centralna a rynkowa | Odpowiedzialność zbiorowa | bankomat Euronetu zjadl mi karte | praca we wloszech | Kursy zawodowe... | Jak zostać hurtownikiem czy tam importerem | Przesylka elektroniki z zagranicy - cla itp. | konto bankowe dla nieletnich | 60h w "kamieniołomach" | Kwestia plagiatu | Jaki bank najlepszy na % w dolarach i PLN | Wezwanie | Wlamanie na forum | pomysl na biznes | dlaczego zdradza | synek | dr albonista | czy trzeba stracic | kod puk 2 nokia 6303 | luxuria astaroth | 21 maj 2011 | 21maj 2011 | hity internetu | 50 rzeczy ktore kobiety | robert johnson | fanatyzm religijny | testy gimnazjalne | masarz prostaty | potencje | kod weryfikacyjny | berło | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.