FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 655 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca na miesiąc co z PITEM? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca na miesiąc co z PITEM?"   

Ural
 Wysłana - 21 sierpień 2007 21:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Niedawno po raz pierwszy pracowałem na "prawo" , z tym że robota była tylko na miesiąc czy będe musiał rozliczać się z FISKUSEM. Czy pracodawca ma dac mi jakieś papierki ?

ziemon
LADY
 Wysłana - 21 sierpień 2007 23:14       [zgłoszenie naruszenia]

oczywiscie ze tak
w polsce jest rozliczenie roczne,pracodawca ma obowiazek wystawic odpowiedni pit do konca lutego 2008 za rok 2007, ale praktyka jest taka, ze jesli konczy sie prace u danego pracodawcy w trakcie trwania roku kalendarzowego (a kontynuacji zadnej zatrudnienia nie bedzie) to wystawiaja pit jeszcze w trakcie roku

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Praca na miesiąc co z PITEM?

Warto przeczytać: Refundacja pigułek ...2 | Brudnej kampanii ciąg dalszy.. | UWAGA - SZYBKO REAGOWAC ! | Prawo narkotykowe w Europie... | Frekwencja wyborcza | Sondaz OBOP 22% niezdecydowanych czy głosów nieważnych? | Spoty reklamowe (wyborcze) | Czyzby wujek? | Praca kuriera | Jak to jest z prawem w internecie.. | Kwach na herbatce u Terminatora | Piosenka na wybory dobra ;-] | Debata: Rokita vs. Kaczyński | Cimoszewicz zrezygnował | Zaświadczenie o niekaralności | Azja | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | PCMCIA kartaL | gdzie sa normalne | elegancik | netbook.htm3 opinie | disciples cr | wis | zostaA my przyjaciA3A,mi | hungarystyka | Rozyczka u doroslego | wso wroc | czy fotomontaA | chorwacja | ????mier???? | hulio | rover | ubierz mandaryne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.