FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3908 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Praca sezonowa - Niemcy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Praca sezonowa - Niemcy"   

Frajdej
 Wysłana - 23 kwiecień 2012 21:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Pochwalony.
Znacie jakieś sprawdzone firmy/osoby zajmujące się rekrutacją pracowników do sezonowych prac w Niemczech? Możecie podesłać jakieś namiary? Chodzi o okres lipiec - wrzesień, więc pewnie coś w rolnictwie, zbiory i te sprawy. Szukam już od dłuższego czasu czegoś, ale co 2 oferta to jakieś ściemy, wysyłają jakieś zawirusowane linki do aplikacji zgłoszeniowych, i inne tego typu gówna.

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam." Witkiewicz

WiemTo
 Wysłana - 24 kwiecień 2012 19:08       [zgłoszenie naruszenia]

Jezdziłem czasem na sezonówkę w rolnictwo, ale to wszystko przez kogos znajomego, przez posrednictwo ciężko coś trafić.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Praca sezonowa - Niemcy

Warto przeczytać: Biuro kredytowe, czyli brak zaufania do pracodawcy. | śmieciarz | Szkoła w godzinach wieczornych a praca | administrator forum | Pierwsza praca | pomysl na biznes? - zalozenie firmy? | Zakłady spawalnicze w okolicach poznania. | Praca kujawsko-pomorskie | Rozmowa w sprawie pracy. | dorabianie przez internet | Kurs spawania MAG | Ekożywność | Licencja Pilota Zawodowego | Otwieramy biznes - sezon 2011 %) | Praca dla 17-latka | Ukoczona szkoła -> opinia pracodawcy | alkohol | wroclaw | co robic z dziewczyna | tirque | najleprze foty filmy z fotki tv | kopta | palec w dupę | jądra | kopt | umacnianie związku | maciexxx | żołądź boli | JOW | filmy dvdrip | cipki | MaximusRex | zagadka | toster | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.