FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Praca w drogówce 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Praca w drogówce"   

Lisuu
 Wysłana - 10 listopad 2008 17:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czy orientuje się ktoś jak wygląda ściażka kariery/co trzeba zrobić żeby pracować w policji za kierownicą nieoznakowanych radiowozów i jakie są ich zarobki itp.? Będe wdzięczny za pomoc.

don_yogi
 Wysłana - 12 listopad 2008 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Myslisz ze bedziesz bral udzial w mrozacych krew zylach poscigach za fajnymi furami? A moze chcesz pojezdzic policyjnymi, mocnymi vectrami, megankami ?

Zmieniony przez - don_yogi w dniu 2008-11-12 22:07:25

Skarbowy
 Wysłana - 12 listopad 2008 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Najpierw dymasz parę lat na skrzyżowaniach. To jest pewna i jedyna droga.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

esik
 Wysłana - 12 listopad 2008 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Lisu wiem, tez bym sobie pojeździł doładowanym Passatem

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

Andromedaa
 Wysłana - 12 listopad 2008 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Skarbowy
Na drodze awansu, przydziału mogą Cię tam skierować.

Artooo
 Wysłana - 13 listopad 2008 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co piszesz wnioskuje, ze nie pracujesz jeszcze w policji, a sama rekrutacja tam to długa droga wiec moze zacznij od poczatku...

Lisuu
 Wysłana - 13 listopad 2008 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

"a sama rekrutacja tam to długa droga wiec moze zacznij od poczatku..."

tzn.?

Zastanawiam się nad pracą w policji a taka drogówka to byłoby poprostu coś fajnego co by mi sprawiało frajde bo bardzo lubie jeździć autem.

Tylko że studiuje zaocznie więc służbe w woju mam odroczoną, a gdybym rzucił studia to musiałbym robić 12 miesięczne szkolenie rekrut (lub wojo) a potem jeszcze 6,5 miesięcy szkolenia kadet, potem kadetem się jest 3 lata zanim się zostanie policjantem i przez ten cały czas zarabiałbym o wiele mniej niż zarabiam teraz jako PH (i też jeżdże autem :) )

Zresztą szkoda że nigdzie nie ma jakoś dokładniej opisanej drogi od złożenia papierów do zostania policjantem... to by mi bardzo dużo dało przy podejmowaniu deyzji

Artooo
 Wysłana - 13 listopad 2008 19:01       [zgłoszenie naruszenia]

no jest własnie:
[http://www.policja.pl/]

mają nawet swoje forum:
[http://www.ifp.pl/index.phtml]

Nie wiem jak to teraz wyglada ale wg. mnie sytuacja z wojskiem które przeciez ma byc od 2009 nieobowiązkowe jest co najmniej nie jasna bo jezeli sie go nie odrobilo to tzeba na poczatku odrobic je w policji, aby pozniej moc przystapic do testów sprawnosciowych i psychologicznych do służby w policji, które to testy są sporym problemem zwłaszcza te psychologiczne tzw. MS.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Praca w drogówce

Warto przeczytać: Przerwana procedura kwalifikacyjna w służbie mundurowej pytanie | handlowiec | Jak rzucić prace ? | praca stawka minimalna.. | Roznoszenie ulotek - ile placa | Czy psychiatra ma szansę w walce ze stadami psychologów. | Własna działalnośc gospodarcza | Urząd pracy - bardzo ważne! | Gdzie pracować mając wyksz. średnie (i nic więcej) i jak go zmobilizować do pracy? | Zlecenie a Szkola | Kurs księgowości do własnej działalności | Straż pożarna - Praca | jestem po studiach i nadal bez pracy? | Sprzedawanie Fug | Moderator forum - praca | Praca w ksero | pieta w rzezbie | zapomnieć | jak zapomnieć | kurwy umysłowe | playoby | może jej nie podniecam | nie podniecam | accord | gnicie i broda | ruda svka | dexter | plan do oceny | gołe | gołe cipki | powiększanie penisa | powiększanie | Clare Carey | nie straszny nam harem | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.