FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4252 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Praca w sklepie - jakie badania lekarskie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Praca w sklepie - jakie badania lekarskie?"   

Matrox19
 Wysłana - 8 październik 2009 16:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jeżeli chce się pracować w sklepie spożywczym trzeba mieć aktualną książeczkę zdrowia. Jakie badania trzeba wykonać? Ile coś takiego jest ważne, bo słyszałem, że ludzie bardzo nie lubią tych badań? Czy zrobi się takie badania raz i będzie się miało na długi czas spokój? Czy za te badania się płąci? jeśli tak, to ile? Oraz ile czeka się na wyniki tych badań?

Zmieniony przez - Matrox19 w dniu 2009-10-08 16:08:49

elgoff
 Wysłana - 8 październik 2009 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie chodzi o książeczkę sanepidu - poszukaj na forum lub google, temat wałkowany masę razy.

o0o0o

cizema
 Wysłana - 8 październik 2009 21:15       [zgłoszenie naruszenia]

Badanie w sanepidzie - 3 razy wsadzasz sobie w d... patyczek.
A później zwykłe badanie w medycynie pracy :) Powodzenia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Praca w sklepie - jakie badania lekarskie?

Warto przeczytać: telefon.. gwarancja.. i te sprawy.. +( | Pytanko odnośnie Skarbówki | Konto, karta please help:-) | ~~ Wojsko a Nauka - problem :( ~~ | referencje-opinia o pracowniku | Spis nieistniejsacych/upadłych/zlikwidowanych itp. firm?? | POZYCZKA 10 000 zl ... | pomocy w sprawie numeru konta bankowego | Witam mam problem z zadaniem z ekonomi..;/ | ProbLemy z PolicJa.. | Wypadek samochodowy | forex vs GPW | NIP | wypadek w pracy | Wolne obszary celne | umowa zlecenie a umowa lojalnościowa w firmie | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | show up | sex z psem | andrzeja | andrzej | podrywaczek | donatan | ginomen | kazan | randk | crossfit | tattoo | tatuaz | mandat straż miejska | piotrowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.