FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21190 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Pracownik Empiku czy Multikina? - bana za archeo i reklame 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pracownik Empiku czy Multikina? - bana za archeo i reklame"   

Final
 Wysłana - 25 lipiec 2007 12:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kasa jest porównywalna..
Gdzie woleli byście pracować?
proszę o uzasadnienie

Aspasja
 Wysłana - 25 lipiec 2007 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

multikino.
mam dobrego znajomego, który jest kierownikiem w Empiku, ogólna tragedia. za każdym razem jak go widzę to mówi, że rzuca robotę... Empik to dużo roboty za marny grosz. dodatnią stroną jest 25% zniżka na chyba wszystkie art. i wejściówki na jakieś imprezy czy filmy.
w Multikinie jest ten plus, że możesz oglądać filmy za darmo a praca nieco lżejsza.
ale to wszystko zalezy od tego na jaką grupę i jakich kierowników trafisz.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 25 lipiec 2007 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wybralbym empik

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 lipiec 2007 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

zdecydowanie Empik

stateczna żona swojego męża%-)

Aspasja
 Wysłana - 25 lipiec 2007 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

chyba nie wiecie dokładnie jak wygląda robota w Empiku...

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

SaharVS
%-)
 Wysłana - 25 lipiec 2007 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Microsoft, od biedy Google

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

mleqs
mleko
 Wysłana - 25 lipiec 2007 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

Kilka opinii o pracy w Empiku:

Czesc, pracowalam w empiku. Jestem swiezo po okresie probnym, po ktorym nie przedluzyli mi umowy. Powod? Bylam chyba za dobra i za szczera do ludzi. Poza tym, gowniana korporacja, wysyskuja czlowieka jak tylko sie da, ceny kosmiczne. Taniej jest wiadomo, u konkurencji. Jedynie, to dobre to, ze mozna na spokojnie ksiazke przeczytac, czy przepisac wazne informacje do referatu. Badz tez plyte cala odschluac. Kierownicy do bani, stali pracownicy nie lepsi. Jako praca tymczasowa na pare miesiecy moze byc. Ale uwazajcie, bo oszukuja tam z wyplata, ze sie w pale nie miesci. Takze nie dajcie sie zwiesc, jak Wam na poczatku beda mowic, ze wszystko ok, ze praca bardzo fajna, i wogole. Gowno prawda, za nadgodziny nie chca wyplacac, a charowac trzeba bardziej niz w McDonaldzie. Lepiej przeczytajcie uwaznie kodeks pracy, zamiast podejmiecie prace w empiku. I nie dajcie sie oszukac z godzinami i z wyplata. W koncu to Wy, pracownicy pracujecie na wyplaty kierownikow.
Zycze powodzenia.
A, dodam, ze pracowalam w Empiku w Silesi City Center, w Katowicach. Kila, jakich malo. I jak powiedzialam kierownicy do bani. Nie pozyczajcie im nigdy pieniedzy. Bo pozniej zwrotu sie nie doczekacie...
Pozdrawiam.

Witam wszystkich tych co chcieliby pracowac w tej jakby sie zdawała zaj**istej sieci ksiegarni empik!Nie dajcie sie zaczarowac to ze Empik ma duza renomę w calym kraju nie znaczy ze jest taki fajny jakim sie wydaje komus kto tam nie pracowal!Ci którzy pracowali wiedza ze jesli chodzi o standardy jakich wymagaja od pracownikow to w niczym nie ustepuja Biedronce czy innym sklepom ktore wykorzystuja ludzi ponad sily za pieniadze takie ze sie plakac chce!Ja pracowalam w tej zasranej firmie i gdybym miala ta wiedze co mam i mialabym zaczac prace od nowa to chyba bylabym nienormalna!Jak dostajesz wyplate to nie masz zielonego pojecia co z nia zrobic bo jest tej wyplaty tyle co kot naplakal a kierownicy i dyrektorzy zeruja na sprzedawcach i tylko ciagle poganiaja zeby handlowac bo male obroty!A gadaja tak tylko dlatego ze boja sie o swoje d**y i o kase bo moze dostana za malo i nie beda mogli sobie poszalec!!!!Podsumowujac- odradzam wszystkim prace w sieci Empik ja po tym co tam zobaczylam uwazam ze trzeba miec wyzsza ambicje niz praca w ala Biedronce.Pozdrawiam

pracowałam w empiku, j**ałam nadgodziny i tak mi nie zapłacili okres próbny perfekt podpisałam umowe na pięć lat a po 2 ygodniach do widzenia bozmieniła się kierowniczka zaczeła od zwalniania ludzi bo miała swoich.
Aby robic w empiku musiś lizać d**e a te szkolenia broń panie boże klient moim panem dzięki przeklinam dzień kiedy postawiłam stope w empiku.
MOBING DO POTENGI

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 25 lipiec 2007 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

multikino, bo tak

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

ples
 Wysłana - 25 lipiec 2007 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

w obu branżach, w weekendy jest pewnie zapierdziel, ale wybrałbym Multikino.

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Maniac7
 Wysłana - 25 lipiec 2007 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym bral multikino bo tam czasem fajne dupy samotne chodza a w empiku same stare dziady czytaja ksiazki

Zmieniony przez - Maniac7 w dniu 2007-07-25 18:56:45

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 25 lipiec 2007 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Multi

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia