FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4044 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Praktyki 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Praktyki"   

bart551
 Wysłana - 5 marzec 2014 09:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pewien problem z praktykami.
Jestem na finansach na UE w Katowicach na 2 roku no i w wakacje trzeba odbyć jakieś praktyki.

Z tym, że ja już mam na wakacje ogarniętą pracę w programowaniu. Co da mi ciekawe doświadczenie + niezłe warunki finansowe.
W ogóle w przyszłym roku chcę zaczynać informatykę.
1,5 roku finansów przechodziłem, więc chcę to skończyć mieć dyplom i przy okazji szersze spojrzenie, ale marnowanie tych kilku miesięcy w wakacje na jakieś lipne praktyki - nie interesuje mnie to, nie mam widoków na nic ciekawego, pewnie trafi mi się coś jak kumplowi, który siedział 2 miechy w biurze nieruchomości, kserował papiery i porządkował teczki.

Na pewno macie jakieś doświadczenia.
Jak to ogarnąć rozsądnie?
Da się podpiąć np. programowanie pod praktyki (chyba kiepsko, bo jestem na specjalności związanej z nieruchomościami)?

Ew. jest jakaś szansa gdzieś te praktyki odbębnić tylko na tyle, żeby papierek dali?

maciej8222
 Wysłana - 5 marzec 2014 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie oszukuj się te praktyki tak chója dają, więc idź do opiekuna praktyk i mu powiedz że masz robotę i przyniesiesz zaświadczenie albo coś że pracowałeś i tyle.

Ewentualnie jak już musi być praktyka związana z kierunkiem to musisz poszukać firmy i od***ać w roku akademickim te 180h

maciej8222
 Wysłana - 5 marzec 2014 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

160*

elgoff
 Wysłana - 5 marzec 2014 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Dogadaj się z jakimś znajomym, żeby Ci podpisał praktyki, że np. pomagałeś w księgowości jego firmy. Problem z głowy, sam tak robiłem znajomym, którzy musieli sobie odrobić "byle jakie" praktyki na studiach.

o0o0o

gastxxx
ole !
 Wysłana - 8 marzec 2014 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

niezle macie, jak praktyki 160h ja mam w te wakacje 240

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

maciej8222
 Wysłana - 8 marzec 2014 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam praktyki 2 razy po 4 i po 6 semestrze po 240h , ale jak byłem w zakładzie to ziomki miały tylko raz praktyki i to miesięczne to się trochę zdziwiłem, bo ja jak taka cebula musiałem poł miesiąca dłużej siedzieć.
Tylko w moim przypadku są to studia inż. A autor robi licencjackie

Thomy20
 Wysłana - 9 marzec 2014 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

Praktykant dla firmy to biały murzyn, darmowa siła robocza robi najgorszą robotę: kseruje, układa papiery, sprząta warsztat, zamiata, biega do sklepu po papierosy szefowi a potem kopną takiego delikwenta w doopę. Dlatego od takich praktyk lepsza jest obojętnie jaka robota bo robi się coś kąkretnego.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

gastxxx
ole !
 Wysłana - 9 marzec 2014 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie jest takim kvrwa głąbem jak ty, to na pewno.

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

WojTAS7
 Wysłana - 9 marzec 2014 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

kąkretnego

Vayo
 Wysłana - 9 marzec 2014 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

^
Co do tematu to rozeznaj temat wśród starszych roczników i napewno dostaniesz namiary na biuro gdzie ci taki papier klepną bez większych filozofii.Taka wiedza przechodzi z pokolenia na pokolenie,czy też z rocznika na rocznik

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2014-03-10 00:01:48

yusimo
 Wysłana - 10 marzec 2014 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy skończ szerzyć te swoje treści rodem z forum onetu. To że ktoś Ciebie traktował jako popychadlo to nie oznacza, że wszystkich tak się traktuje.
Jeśli masz na oku pracę to dogadaj się z kimś znajomym kto prowadzi dg podpisze Ci papier i lipy nie będzie.

"na serio-spalem z nia.
jeszcze zanim sie stala slawna.
Ja sie urodzilem w Czluchowie, ona w Przechlewie-to jest 10km oddalone. "
~Lipiński Wojownik, Lipiny

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Praktyki

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Nie idzcie na TiRa | seminarium duchowne | Do kiedy rekrutacja na studia ? | WAT - jak tam jest? | oceanografia | AWF Wrocław, progi | studia BHP wrocław | Informatyka UJ i prawo UŚ | Gdzie sie dostaliscie na studia ? 2010 | technik architektury krajobrazu | Studium Organistowskie Kielce | Problem z wyborem kierunków. | WSPIRR W FALENTACH | Praca po ochronie środowiska? | Jakies studium-kazda porada mile widziana :) | Plan do oceny %-) | sewioło | mercilon | mier | dziurawe opony | achoris | randkowy | flex 2000r | magazyn flex | rape lay | 147 | tiger bonzo | bonzo | rise against | golenie dupy | mariannap1101 | kuj pom | legia cudzoziemska | nip slip | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.