FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1580 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Prasa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prasa"   

Hoogma
 Wysłana - 1 listopad 2008 15:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.
dostałem niedawno do zrobienia zadanie n/t rzetelnośći niektórych pism politycznych w Polsce. Dlatego prosiłbym o wasze opinie n/t jakości informacji,stronniczości (jesli takowa jest),miejsca poświęconemu polityce w takich tytułach jak "wprost" "polityka" "nasz dziennik" "rzeczpospolita" czy "wyborcza". za wszelkie rady i uwagi z góry dziekuję.

pan.stefan
 Wysłana - 1 listopad 2008 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Mogę się jedynie wypowiedziec na temat Wyborczej, ktora czytam od kilku lat. Zarzuca sie jej stronniczosc, pisanie pod "czerwonych" i PO w ostatnim czasie. I słusznie.

masti
 Wysłana - 1 listopad 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie wszystkie wymienione czasopisma sa stronnicze w wiekszym lub mniejszym stopniu.
taki swiat....
prawdy w prasie nie znajdziesz w tv tez nie.podobnie w partiach,ktore swiat widza przez oczy swoich guru.....
ja porownuje informacje z kilku zrodel i od kilku frakcji politycznych+zrodla z czasopism i witryn zagranicznych.
ogolnie mowiac czytanie miedzy wierszami obowiazujace w socjalizmie i dzis sie bardzo przydaje...:)

a swoja droga czytac wyborcza kilka lat wiedzac ,ze jest stronnicza......sa dwie mozliwosci
-albo sie popiera takie spojrzenie na rzeczywistosc i ten trend polityczny(ale taki czytelnik nie przyzna ,ze jest stronnicza:) )
-albo jest sie zaprzysieglym wrogiem-wtedy czyta sie z obowiazku partyjnego ,bo inaczej nie ma sensu sobie tym zaplatywac glowy :)

masti

Znawca -

F W I
 Wysłana - 1 listopad 2008 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

generalnie uprszczajac i bez glebszgeo wniku

sam jestem mocno na prawo i tytuly ktore czytuje to Wprost, Dziennik, Rzeczpospolita, Gazeta Polska i Forum

Hey. My name is Alf. I live on the second floor.

sokzrurka
 Wysłana - 1 listopad 2008 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

hmm mocno na prawo to jest jeszcze "czas" tygodnik konserwatywno liberalny. Polecam ciekawa alternatywa

chcesz więcej - płać więcej

Daer
 Wysłana - 1 listopad 2008 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Każda gazeta ma swoją grupę docelową, nie ma gazet dla wszystkich - więc nie ma "obiektywnej" prasy. Aczkolwiek często się czyta coś "nie po swojej myśli", w myśl zasady "poznaj swego wroga", a raczej dokładniej punkt widzenia/argumenty

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

DeCu07
 Wysłana - 3 listopad 2008 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Czytam regularnie wszystkie tytułu (oprócz Naszego Dziennika) i żadnej z tej pozycji nie można zarzucić nierzetelności!

Fakt, o którym pisali wszyscy powyżej - stronniczość w mediach informacyjnych jest zjawiskiem powszechnym, więc jeśli chcesz poznać każdą "stronę medalu" trzeba zajrzeć do wielu publikacji..

Stronniczości nie znajdziesz, jeśli chodzi o prasę, w tygodnikach z programem tv!

I'm totally LOST!!;)

Hoogma
 Wysłana - 4 listopad 2008 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

niestety nie czytuje wielu pozycji politycznych dopiero teraz zaczełem sie nimi interesować,co do zadania widze ze wnioski są narazie jedne ze kazda pozycja nie jest obiektywna,zależy mi na dokladnych informacjach:
1.stronnicza (*- "w którą stronę"jak mocno to widać...)
2.informacje - jakość przekazywania informacji,język,znani fachowcy,dojscia ....
3.ilość miejsca które gazeta poświeca polityce(%)

ziemon
LADY
 Wysłana - 4 listopad 2008 16:44       [zgłoszenie naruszenia]

jeśli zależy ci na dokładnych informacjach to albo : [http://www.izbaprasy.pl/]

albo idziesz do biblioteki i empirycznie sprawdzasz
proponuję wybrać określony miesiąc dla miesięczników, tydzień dla tygodników, określony dzień dla dzienników
spis wszystkich/prawie wszystkich wydawanych pozycji jest chociażby w wikipedii

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prasa

Warto przeczytać: Prawybory - opinie | Przemilczenia i tabu w mediach | Kara smierci- potrzebna czy nie? | Wydobywanie gazu ziemnego z formacji łupkowych. | eksmisja z nart | Propaganda: ułuda i przymus | Wstrząsający film; Amerykanie zabijają cywilów w Iraku | znalazlem ciekawa piosenke o Polakach w II wojnie swiatowej | Prezydent Kaczyński zginął w katastrofie lotniczej | Polska - Rosja pojednaie??? | Czy Jarosław będzie Prezydentem? Rozważania na temat wyborów 2010 | Czy nie zastanawia Was obłuda polskiego społeczeństwa (ws. śmierci L.Kaczyńskiego) | Polska i Unia-akcesja | Lech Kaczyński - jakim był prezydentem? | FAŁSZ NA MIARĘ TRAGEDII | Mam straszliwe podejrzenia 10.04.2010 | fotki | chyba jej nie podniecam | ignore48 | ślubu | brak oplaty OC | goła | spłoną wozy TVN | wnb | samsung | booster | booster567 | serek | wymarzone mieszkanie | płaszcz | ściągnąć | kowbojki | skyrim | Truskaffkowa_Ja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.