FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11182 razy ¬
 
ROZRYWKA | Imprezy
Prawa autorskie, linki do muzyki - przeczytaj koniecznie! 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Prawa autorskie, linki do muzyki - przeczytaj koniecznie!"   
 
Fana
 Wysłana - 15 marzec 2006 18:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Piractwo jest nam obce i tak pozostanie.
Na forum obowiązuje całkowity zakaz umieszania linków(i nietylko) do muzyki w jakiejkolwiek postaci. Utworów, singli, koncertów itd. Jeżeli objęte są prawami, a ich legalność nie zostanie wyraźnie w źródle zaznaczona.
Działania takie moga sprowadzić kłopoty na własciciela tego serwisu, na nas samych także. Internet przestał być anonimowy.
Kierujemy się przy tym dobrem autorów i własnym. Argumenty typu "Oni nas okradają cenami plyt" prosze zachowac dla siebie, gdyż nie przedstawiają żadnej wartości.

Ale uwaga : podawanie linków do setów jest dozwolone i legalne, nierzadko umieszczane są na stronach DJ. Jeżeli posiadasz jakiś ciekawy, mozesz sie nim z nami podzielic - chętnie posłuchamy.

W przypadku pierwszej 'wpadki' jedyną karą będzie kasacja tematu/posta i upomnienie. Drugie złamanie prawa i regulaminu zakończy się blokadą konta.
Isteniej również ZAKAZ jawnego szydzenia z zasad, czyli sytuacji, w której piszemy, aby ktoś wysłał nam maila z linkiem do programu/utworu. Sanckje takie same jak powyżej.

Zmieniony przez - Fana w dniu 2008-05-09 11:37:15

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


 
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Prawa autorskie, linki do muzyki - przeczytaj koniecznie!