FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 914 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawa autorskie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawa autorskie"   

INSOMNIA
 Wysłana - 8 październik 2003 21:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam taki problem. Na mojej stronie wykorzystałam cudze zdjęcie, które znalazlam w ogólnie dostępnym miejscu. Zdjecie wykorzystuje do sprzedawania jakies tam rzeczy. Wczoraj skontaktował sie ze mna poprzez e-mail właściciel tego zdjęcia, i domaga się rekompensaty za wykorzystywanie tego zdjęcia. Pragnę dodać, iż gdy tylko dostałam maila, to od razu usunełam zdjęcie z mojej strony. Teraz ten Pan straszy mnie sądem. Nadmieniam, że nie osiągnełam żadnego dochodu wykorzystując to zdjecie, a towar (ze zdjęcia) kosztuje w granicach 30zl. Czy może podać do sądu o naruszenie praw autorskich osobę niepełnoletnią? i czy mam sie czegoś obawiać? Proszę o pomoc!!!

Magnus
 Wysłana - 9 październik 2003 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

Zanim sie pojawia ci ktorzy sie na tym znaja od strony prawnej, ja ci moge powiedziec tylko tyle: przejrzyj archiwum poniewaz byly juz podobne tematy.

"If you think money can't buy happiness you dont know where to shop"

INSOMNIA
 Wysłana - 10 październik 2003 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Już przeglądałam archiwa, lecz nie znalazłam nic ciekawego.

INSOMNIA
 Wysłana - 19 październik 2003 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

nikt mi nie pomoze ??????????????????/

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 20 październik 2003 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

[isip.sejm.gov.pl/PRAWO.nsf?OpenDatabase]

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

Znawca -

Tommygun
 Wysłana - 22 październik 2003 08:44       [zgłoszenie naruszenia]

dobra, dobra - uważaj bo może to być ktoś podszywający się pod właściciela zdjęcia - niezła metoda wyłudzania pieniędzy, zażądaj udowodnienia praw do zdjęcia

Jeżeli jesteś niepełnoletnia, to za Twoje czyny odpowiada rodzic/opiekun.

Podaj informację skąd się wzięło to zdjęcie i sprawdź czy tam była informacja nt. praw autorskich - poinformuj "właściciela" o tym fakcie.

Jeżeli zdjęcie przedstawia jakichś produkt - wytnij go w jakimś programie graficznym, wklej na jakieś inne tło i masz problem z głowy.

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prawa autorskie

Warto przeczytać: Dzisiejsza polska młodzież | Praca w policji | Jak lewicowcy "rozumieją" procesy w gospodarce | Zbiórki pieniędzy - gdzie to zarejestrować... | Kalkulator IP | Jak ja kocham ten kraj | GŁOSOWANIE TO NIE WYBÓR MNIEJSZEGO ZŁA | Zakupy za granicą | Zastrzeżenie nazwy (przyszłej) firmy | wojsko | Bukmacherka-kto sie utrzymuje z tego?? | ZUS - założyć firme i nie płacić składek. | Zakup lekow odpisy .. | Tymczasowy Dowód Osobisty | konto za granica | pytanie o wykroczenie | chore dzieci | niepełnosprawne dzieci | przeklinanie | fotoradar | a wy jak tam gotowi na mecz | volvo s40 95 | grecy | isana hair krem matujacy | george sand papierosy | aniela | Matka opowiadania | civil war | civil war captain america | Matka opowiadania | młode | virtual reality | moje orgasmy | mój orgasm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.