FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 664 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawa człowieka i obywatela ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawa człowieka i obywatela ..."   

Everriaal
 Wysłana - 28 grudzień 2009 11:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dobra słuchajcie, sprawa wygląda tak : jest temat "Prawa człowieka i obywatela, oraz zawarcie tych praw w konstytucji RP" + łamanie tych praw jak w przypadku choćby tybetu i chin. No ale nie wiem jak się do tego zabrać bo raczej wypracowanie/referat na podstawie szkoły średniej ( tutaj na I rok studiów ). Czyli np. wyjaśnianie czym są prawa -> człowieka i obywatela, jakie są różnice ? bo to trochę zbyt banalne się wydaje ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prawa człowieka i obywatela ...

Warto przeczytać: Aukcje, a podatki i firma | Mieszkanie | tekst pełnomocnictwa | Inwestycje a ryzyko | Gdzie najlepiej oszczedzac od podstaw. | Fakury VAT | GPW - Nasze inwestycje. | Mandat-kilka pytań | Zwrot ze straty poniesionej na gpw | Spisywanie itd | Platnosci za granica (wycieczka) | Mandat - przechodzenie nie na przejsciu | Zgubiłem legitymacje szkolną co mam zrobic? | Niepełnoletni maturzysta | Biznes Plan | druga dziekanka z rzędu?- mozna? | blizna po operacji | nagrzewnica | sex z osoba poznana w internecie | tinder | seks z matką | odstawienie masturbacji | nowy użytkownik | nareszcie kurva | redbull i amfetamina | narkotyki w piwie | stand up | charlie sheen roast | subaru | serwis węgierski | wszystko dla cienie | motyw sądu i procesu | Sadhana | dziewczyna nerwy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.