FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1813 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawa do wychowywania dziecka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawa do wychowywania dziecka"   

SmyczaNS
 Wysłana - 13 kwiecień 2009 22:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprawa jest nastepujaca.
Mam dziecko z mezatka ktora byla nia zanim sie poznalismy.
Z mezem ma 2ke dzieci i Moje 3cie.
Moje dziecko ma moje nazwisko (byla sprawa w sadzie o zaprzeczenie ojcostwa). Nie mam zasadzonych zadnych alimentow. Dziecko biore na weekendy. Moje pytanie jest takie czy w razie smierci matki bede sie musial sadzic z jej mezem o prawa do wychowywania MOJEGO dziecka?

Bareq
 Wysłana - 13 kwiecień 2009 23:49     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

von
 Wysłana - 13 kwiecień 2009 23:49     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

SmyczaNS
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 06:12      [zgłoszenie naruszenia]

Dowiem sie czegos?

Bareq
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli nie masz odebranych praw rodzicielskich a on przyznanych to chyba nie ma powodu do niepokoju? Moze ktos obeznany sie wypowie?

alterus
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, nie będziesz się musiał sądzic. Mąż matki Twojego dziecka nie ma praw do dziecka. Innymi słowy, dopóki masz prawa rodzicielskie on nie może go adoptowac.

Art. 121. § 1. Przez przysposobienie powstaje między przysposabiającym a przysposobionym taki stosunek, jak między rodzicami a dziećmi.
§ 2. Przysposobiony nabywa prawa i obowiązki wynikające z pokrewieństwa w stosunku do krewnych przysposabiającego.
§ 3. Ustają prawa i obowiązki przysposobionego wynikające z pokrewieństwa względem jego krewnych, jak również prawa i obowiązki tych krewnych względem niego.
§ 4. Skutki przysposobienia rozciągają się na zstępnych przysposobionego.

Spierdalacz;)
[http://www.youtube.com/watch?v=oVKdDOnMyOE]

SmyczaNS
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dziekuweczka za odpowiedz. Poprawiles mi humor.

SmyczaNS
 Wysłana - 30 czerwiec 2010 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Odswierzam temat, bo nastepne problemy mam...

Pojawilo sie drugie dziecko z ta sama baba. Tym razem dziecko (rowniez corka ) ma nazwisko jej meza. Co moge w tej sprawie zrobic zeby dziecko bylo uznane za moje? BO JEST MOJE. Z baba nie mozna sie dogadac, bo w bani ma piach. Jesli sie poklocimy to zabrania mi przyjechac do dzieci. Wszyscy z jej znajomych mysla, ze to dziecko jej meza. Alimentow nadal nie mam zasadzonych. Tak to jest jak sie wiaze z nieodpowiednia baba.

konfidentt
 Wysłana - 30 czerwiec 2010 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

będziesz tak co rok odświeżał?

SmyczaNS
 Wysłana - 30 czerwiec 2010 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

Nie. Bo w przyszlym miesiacu bedzie miala zabieg zeby w ciaze juz nie zajsc.

mm90
 Wysłana - 30 czerwiec 2010 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

niezły ziomek jestes

pozdr.

"I walk a higher path son."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawa do wychowywania dziecka

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: jak podpisać wyłączność na produkt? | NIP | allegro wysyłka na adres z ustawień konta zamiast z formularza zakupu | Wypowiedzenie umowy najmu, przed okresem wypowiedzenia. | Windykatorzy | Pełnomocnictwo do odbioru prawa jazdy. | Rewizja osobista w miejscu pracy bez zgody pracownika | Przelew na zwyklej kartce? | Wysyłka paczki -zagubiona? | pytanie do tych co pracowali w Anglii i nie tylko | Mandaty | Forma prawna działalności gosp. Pytanie.. | Oświadczenie majątkowe | Dofinansowanie na firme | Kto nam podbiera z emerytury. "Zarobić na emerycie" | Niższy ZUS | użytkownik | dziecko plusy i minusy | Hurri | serial | głosowanie | vialafil | slim fit | gimnazjalistki | kod ograniczeń nokia 5800 | dębica | rodzina | człowiek łokurva | trib | zywa łokurva | za co cenimy | maseczka na twarz dla mężczyzny | yossarian | demotywatory | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.