FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 583 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawa klienta . Proszę o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawa klienta . Proszę o pomoc"   

michal_997
 Wysłana - 19 maj 2007 00:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam problem. miesiąc temu zaniosłem do pralni kurtkę z kieszenie zalaną tuszem. Zapytałem się Pani czy da rade wyprac, powiedziała, że nie ma 100% pewnosci, ale, że można spróbować, najwyżej się nie wypierze, ale można spróbować. Zostawiłem tę kurtkę w tej pralni, za 3 dni poszedłem i zauważyłem, że kurtka sie sprała im(rekawy sie skrocily), pod pachą się porwała i materiał sięzminił na taki maksymalnie szeleszczący .Właściciel mi powiedział, że jest oznaczenie, że można praćw pralni chemicznej i Oni sei do tego zastosowali, a ze stalo tak jak sie stalo to nei ich wina, a jak teraz odpowiadam, że mi ta kurtka już niepotrzebna bo żadnego pożytku z niej nie będę miał to Pan mi odpowiada, że winą go na pewno nie obarczę, co mam robić? Czy mam prawo żądać zwrotu pieniędzy(wartosc kurtki)?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prawa klienta . Proszę o pomoc

Warto przeczytać: Naprawy gwarancyjne | z współwłaściciela samochodu stac sie wlascicielem? | podanie o 2poprawki.. | Proszę o pomoc w sprawie rozwodu! | Kredyt ubezpieczony | Sprzedaż na Allegro w imieniu zaprzyjaźnionej firmy. | Telekomunikacja Polska | wartość polskiej złotówki | Paszport lub tymczasowy dowód | Sprzedaż reprodukcji, a prawo autorskie | Problem ze zleceniobiorcą | podatek przy zakupie mieszkania | umowa przedwstępna | sprzedaż nieruchomości przez chorą osobę z punktu widzenia prawa - jak to jest. | Lokata | Spłata zadłużenia a komornik sądowy | szpital psychiatryczny | xeroboy | N95 | czytnik | chevron | 180 cm | 180 | mega pensja | poznań | koprobo | eldo | zapożyczenia jezykowe | httpwwwyoutubecomwatchv=0FOxxI5lZZ8 | mma | peter kummer | Don quixet | nie umie robiAfAc loda | elzbieta lenska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.