FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3697 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Prawdziwa milosc.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawdziwa milosc.."   

Martins123
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 23:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A wiec w skorcie - Poznalem laske w szkole kiedy to musielismy razem tanczyc poloneza. Dlugo nie trwalo nim sie w sobie zakochalismy i to byla moja i jej pierwsza milosc. Nie bede opisywal tego co z nia przezylem bo kazdy kto choc raz kochal wie jak to jest. Zwiazek trwal 6 miesiecy. Dziewczyna miala ciezka sytuacje w domu wiec musiala wyjechac do pracy nad morze jakies 160km ode mnie. Codziennie telefony i takie tam ogolnie milosc i jedna wielka tesknota. Jezdzilem do niej jak najczesciej choc i to bylo probleemem ze wzgledu na odleglosc i co sie z tym wiaze pieniazki. Jednak bylo pieknie i pewnego ranka dostaje telefon ze Ona juz nie daje rady i musi to skonczyc. Pytajac o powod powiedziala mi ze jej przyjaciolka ktora tez dobrze znalem nie moze wytrzymac jej zachowania od czasu jak jest ze mna. I musi dokonac wyboru albo Ona albo ja. I wybrala ja... Bardzo to przezywalem nawet specjalnie poszedlem na studia tam gdzie Ona chciala (do tego samego miasta oczywiscie) zeby byc razem czego teraz bardzo zaluje ale bylo minelo. Co o tym myslicie moze nigdy mnie tak naprawde nie kochala? Czy to nie glupi powod? Lesbijka ? P.s Dziewczyna miala 19 lat i byla dziewica i to wlasnie ze mna przezyla swoj pierwszy raz...

INSOMNIA
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Albo jest tak glupia i ma rownie glupia "przyjaciolke", ktorej zal dupsko sciskal z zazdrosci i faktycznie jej posluchala.
Albo wcisnela ci taka tania bajke, ze nawet w harlekinie wiekszej bzdury by nie wpakowali

qpen
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

czy to wazne teraz?

Specjalista -

noprayer
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Jak kazda laska - nie powie Ci wprost zebys wy******lał tylko szuka wykrętów.

Martins123
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie glupia nie byla bo glupich lasek znalem miliony a wlasnie Ona sie trafila taka ktora naprawde wszystko rozumiala... Jednak nigdy bym sie nie spodziewal ze zrobi mi takie cos. Moze dala sie zmanipulowac tej przyjaciolce? bo One od zawsze robily wszystko razem i mialy wspolne plany na przyszlosc.. Kiedys mi mowila ze ja zasluguje na kogos lepszego jednak dla mnie to nie byla zadnym tlumaczeniem...

noprayer
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

" Kiedys mi mowila ze ja zasluguje na kogos lepszego"

To wszystko jasne. Kliknij w poniższy link, przeczytaj i będziesz wiedział co przez to chciała powiedzieć.

[http://www.insomnia.pl/Zbi%C3%B3r_tekst%C3%B3w_w_stylu_zosta%C5%84my_przyjaci%C3%B3%C5%82mi_%25-_-t604839.html]

Martins123
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

mhm.. niby ta ale jednak dla mnie takie typowe gadki kobiet nigdy nie byly czyms interesujacym. Zawsze staralem sie wyczuc co Ona tak naprawde czuje, potrafilem wywolac w niej bez problemu lzy i smiech czego nie potrafil nikt inny bo byla mocna z charakteru..a jednak cos peklo? moze tam nad morzem poznala kogos..

Kr4x
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Wierzysz jej ? bo mi wydaje sie ze zrobila sie z kims innym albo poprostu sie jej znudziłeś.

God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.

Znawca -

arch1ebald
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ona sie trafila taka ktora naprawde wszystko rozumiala...

Nic Ci sie kurva nie trafilo ona miala w glowie to samo co inne. tylko ze sie zakochales i myslales ze Pana Boga zes za nogi zlapal, ze ona taka och, ach, ech.

Moze dala sie zmanipulowac tej przyjaciolce?

Szczerze wątpię. Jezeli jej by naprawde na Tobie zalezalo, to wysralaby sie na ta ekhm..."przyjaciolke" i byla z Toba.

Kiedys mi mowila ze ja zasluguje na kogos lepszego jednak dla mnie to nie byla zadnym tlumaczeniem...

W tym momencie powinienes byl jej powiedziec - wypjerdalaj.

Nie ludz sie ze to byla milosc, bo to byl za przeproszeniem chvj a nie milosc. Potrzebowala kogos kto jej dziure wytryche otworzy, padlo na ciebie. Nie chce jej obrazac, ale jest wyjatkowo tepa i falszywa - tu Cie kocha i och, ach, a potem za chwile juz nie moze wytrzymac i zrywa, w dodatku podajac jakis totalnie idiotyczny powod. Ba, miala Cie za takiego frajera ze wcisnela Ci ta bajke bez mrugniecia okiem, bo wiedziala ze uwierzysz.

Szanuj sie koles, ciesz sie ze w sumie calkiem szybko sie to skonczylo bo bedzie ci latwiej wrocic do normalnego zycia. Znajdz sobie jakas bardziej rozgarnieta panne; a tamta niech sobie szuka swojego "szczescia" ze swoja jakze oddana "przyjaciolka" nad morzem.

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

noprayer
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

To nie ma być interesujące tylko pouczające. Powód jest nieważny, liczy się efekt j/w czyli na 99.9 % Cię już nie chce/nie podobasz się jej/znudziłeś się jej.

Powodów tego może być mnóstwo, a najbardziej prawdopodobnym jest, że poznała kogoś innego bliżej.

Catarina92
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu dokonala wyboru... bardziej jej zalezalo na przyjaciolce - wiec widocznie nie wiazala z toba wiekszych planow, inaczej mowiac uczucie nie bylo az tak silne i nie przetrwalo proby
oczywiscie jest jeszcze opcja ze jej sie odwidzi i sobie pewne sprawy pouklada... i wrocic bedzie chciala do ciebie..czesto tak sie zdarza

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawdziwa milosc..

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Happy New Year !!! | Zakochana łajza? Co ma robic? | Sylwester z jedynka | co jest najwazniejsze w zyciu ? | laska poznana na sylwku ;) | Problem z dziewczyną :-? | Nie wiem co mam myśleć | Nie potrafie zapomnieć | Problem z dziewczyną | Duzy problem z Kobieta i jeszcze wieksze rozsterki... | Dziewczyna z klasy - czy to dobry pomysł ? | Wypada to?? | Imprezowiczka.. | Wymiana haseł - pełne zaufanie czy jego brak? | After zerwanie-help me ;) | Jak przeżyć po rozstaniu... | pocieszalnia | wpadki | gopi krishna | fb link | link do fb | moi znajomi z nk | emigracja | hiszpanii | życie w holandii | do holandii | ohyeach | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | kasia szczepaniak | Corsa | Kawały | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.