FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 35035 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Prawiczek w wieku 24 lat - jest ktos jeszcze? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawiczek w wieku 24 lat - jest ktos jeszcze?"   

_leer_
 Wysłana - 13 listopad 2008 18:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

mam takie pytanie, czy oprócz mnie jest ktoś jeszcze w tak "późnym" wieku?

Dobra, żeby nie było, to nie jest prowokacja. Jestem nieśmiały (w stosunku do kobiet), a takimi jak ja laski gardzą.

Moja historia jest typowa. Chodzilem do technikum, tam sami faceci, a ja mialem tylko jednego kumpla (takiego jak ja) - niesmialego i w zasadzie moj swiat krecil sie wokol szkoły (gdzie nie bylo lasek) i domu, nie mialem z kim wychodzic, wiec nigdzie nie wychodzilem - no prawie, lubie jazde rowerem itp. Gra w football itd.

Ale ze hetero to potrzeby mialem, wiec zostal mi internet, czyli panienki z monitora zastepowaly mi normalne dziewczyny - podczas gdy inni sie z nimi spotykali ja siedzialem w domu.

Pozniej studia, wybralem inny kierunek, nie politechnika, w grupach po 90% lasek. Niby fajnie, ale to mnie stresowalo, czulem sie nieswojo. Na "aklimatyzacje" potrzebowalem az trzech lat. No ale w tym czasie stalem sie outsiderem, a laski przykleiły mi etykietkę "niemowy". Lipa.

Teraz czas na magisterke, piąty rok i... juz mi idzie lepiej z laskami, ale jeszcze nie udalo mi sie wyciagnac zadnej na randke. Bo jak zostalem zaszufladkowwany tak juz zostalo. Jestem sam, nie mam tam kumpli czy kolezanek (czyt. tylko znajomi). Wiec znow zostaje mi siedzenie w chacie. Nie mam z kim wyjsc.

No i jest jak jest. Czy ktoś miał podobne przejscia? Jesli tak to jak sobie poradziliscie? Lub radzicie.

BTW: raz "prawie" udało mi sie laske wyrwac... prawie, bo zepsulem i dziewcze, ktore bylo mna zainteresowane sie rozmyslilo.

Pozdro!

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 13 listopad 2008 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Bo jak zostalem zaszufladkowwany tak juz zostalo.

Są jeszcze dziewczyny, które nie chodzą z Tobą na studia...

Ty sam siebie zaszufladkowałeś

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

WiemTo
 Wysłana - 13 listopad 2008 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Jedz na kurvy, tam jakakolwiek rozmowa intelektualna przed rvchaniem jest zbędna.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

pila24
 Wysłana - 13 listopad 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tez bylem niesmialy do lasek...coz pozniej wpadlem w (nie)odpowiednie towarzystwo i obrot o 180st.
Zmien towarzystwo,nie idz na kurvy-szanuj siebie.

Where is your god now?

ohaio
 Wysłana - 13 listopad 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

konia ręką nie oszukasz, jedź na dziwki tam poruchasz. tak jak mówi mój przedmówca.

PS
To dobrz, że zajrzałeś na inso... rozruszasz sieę;)

Kto chce prowadzić ludzi,
Musi mieć dokąd.

Avantee
 Wysłana - 13 listopad 2008 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

Kieeedyś też miałem podobne problemy. Wystarczy jedna dziewczyna i zaraz Ci sie odmieni Twoj swiatopoglad. Powodzenia

Kręcioła

only_20
 Wysłana - 13 listopad 2008 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

_leer_ ty chcesz zaruchać, czy poderwać dziewczyne, żeby była z tobą, a może jedno i drugie ?

Incrap
 Wysłana - 13 listopad 2008 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

90% kobiet w grupach? studia humanistycze, tak?

nie wiem co Ci doradzic. jak sie nie otworzysz, to nikt tego za Ciebie nie zrobi. jak chcesz miec fajnie, to tez jest kwestia Twoich wyborow.

Znawca -

bambochaaa
 Wysłana - 13 listopad 2008 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

zapewne umowisz sie z jakas laska i bedziesz sral w gacie ze stresu przed seksem

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

_leer_
 Wysłana - 13 listopad 2008 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

only_20 , najlepiej jedno i drugie :D

Incrap , nie. Kierunek ekonomia.

pila24 , nie za bardzo mam gdzie znaleźć nowe towarzystwo.

Dziwki mnie nie interesują.

bambochaaa , może tak będzie, może się uda ukryc ten fakt.

Zmieniony przez - _leer_ w dniu 2008-11-13 19:38:54

ciekawa17
 Wysłana - 13 listopad 2008 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej zacząć z jakimś znajomym w barze

najlepiej podrywaczem bo wtedy poznasz nowe towarzystwo:)
potem drugi raz i kolejne aż się wtopisz w ten klimat a wg mnie na pewno jakieś "koleżanki" się znajdą a koleżanki mają koleżanki i w końcu na jakąś trafisz;D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawiczek w wieku 24 lat - jest ktos jeszcze?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Warto przeczytać: | | ostatnio wyszukiwane | nike air | 887118143 Legnica zakupy usa | grrreta | ciaza wszedl na chwile | metda 5s | moja si ,ownia w pokoju | sA. oneczko | jedno j .dro | piotr ,uszcz | sA. oneczko | marta karpacz | marta puck | puck | tuning kompa | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.