FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1861 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Prawie jak slick %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawie jak slick %-)"   

GRN
 Wysłana - 22 marzec 2007 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie po tej sondzie sa fajne animacje

tylko ciągle mi chodzi po głowie to, ze niemiec z tej szkoły pokazywał na prostym przykładzie resoraków, ze ten w tym z gorsza przednią osią tył chciał wyprzedzić przód, chociaz z drugiej strony gdy to ogladałem byłem nawalony więc mogłoem coś przeoczyć

tak, zdecydowanie jest taka możliwośc ...

Zmieniony przez - GRN w dniu 2007-03-22 22:40:20

there is no god

Batman..
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Widze ze mamy zbytnio nie kochacie

Znawca -

zeta198
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Batman mama kochana tylko że już mogła tego malucha zmienic 2 razy na VW siroco 1.6gaz i na Golfa 2 1.8gti acha jeszcze na Borewicza(poloneza)1.4 ale że mama jak to ona mówi zakochała sie w nim to bedzie chyba do usranej smierci jezdzic albo walnie w drzewo i bedzie po maluchu co do opon w piwnicy mam 4 koła z oponami letnimi ale jak chciałem je z kolega zmienic i podjechać do naprawy (mam 50m od domu warsztat) to powiedziała że musi zaraz jechać no to wiec ja do mamy mama a potem bedziesz gadała dlaczego nie spr. opon ale to nic może mi ktoś powie jak w maluchu może być woda ? Bo pasażer na przednim siedzeniu ma ten niby schowek to moja mama tam ma akwarium
Co moge jeszcze powiedzieć maluch to kupa złomu i jeszcze jezdzi może ktoś mieszka w trójmiescie to by jakoś rozwalił go ale tak hardkorowo to wtey mama wymieni samochód bo na razie na to nie wygląda

Lloyd Banks NY NY (Feat. Tony Yayo)
zaje.....gra_internetowa
[*******/cprq]

baksiu
 Wysłana - 23 marzec 2007 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jestes glupszy od niej, masakra.

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

Kvan
 Wysłana - 23 marzec 2007 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Bienikowane na tył bo są za wysokie do przodu i ocierają.
A co do zasady "ekspertów" że lespze opony na tył nawet do przenionapędowca to prawda jest taka, że w polsce nikt tego nie stosuje, a i na zachodzie bardzo rzadko.

Vorsprung durch Technik

zeta198
 Wysłana - 23 marzec 2007 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

baksiu nie bede z mama sie kłócił jak sie do końca rozwali albo nie przejdzie przeglądu to dopiero bedzie naprawiać go a tak nawet nie rusza jej zeby pojechać na przegląd i zobaczyli czy wszystko działa

zaje.....gra_internetowa
[*******/cprq]

Saymonn
 Wysłana - 23 marzec 2007 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

może ktoś mieszka w trójmiescie to by jakoś rozwalił go ale tak hardkorowo to wtey mama wymieni samochód

chcesz się targnąć na życie własnej matki? moge wpaść i Ci rozwalić to auto,ale za mame sam odpowiadasz wtedy

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-03-23 22:23:07

zeta198
 Wysłana - 24 marzec 2007 00:38       [zgłoszenie naruszenia]

ale zniszczyc je tak że nawet nie ruszy to może w końcu wymieni go

zaje.....gra_internetowa
[*******/cprq]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawie jak slick %-)

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Fotoradar zdjęcie | BMW e39 525 tds | KAWALEK MOTORYZACYJNY | ubezpieczenie auta | do wlascicieli; PEUGOT 206 PROBLEM | bezwypadkowa bmw 6 | Wchodzenie na ręcznym szkodzi? | Został oszukany kupując samochód w USA | Samochód szefa, Śmieszne | Odciemnianie szyb%-) | Sobiesław Zasada- własna interpretacja techniki prowadzenia | Szkoła (NIE)bezpiecznej jazdy %) | Koszt rejestracji i podadek bo juz zgłupiałem. | skrzynia C5 | Czego słuchacie w aucie ? | VW Golf 3 (Chyba coś z elektryką) | policjant | si?,ownia hsf | jak wygl?.damy | gra wst? Tpna | kupi?e? | nie pozw??l | sA.? ?oneczko | ?el po goleniu | przelew od syna z zagranicy | wyksztalcenie po zsz i lo | klan | piotrkow | praca po finansach i rachunkowości | jailbait | raj wiara | akyz | akysz | fraggy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.