FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2813 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawko... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawko..."   

Piter_1988
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Chciałbym się poradzić osoby która się chociaż trochę zna na przepisach ruchu drogowego, do rzeczy,

wczoraj miałem egzamin prawa jazdy, w połowie egzaminu dojeżdżamy do ronda, miałem jechać prosto, więc zająłem pas zew., ale na rondzie poruszał się pojazd pasem wew., więc zjeżdżając z ronda to on na mnie powinien uważać bo przecież przecina mój pas na którym ja się znajduje? egzaminator zarzucił mi wymuszenie pierwszeństwa miał rację?

Dzięki i Pozdrawiam

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2009-09-18 14:06:52

Arriva
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ciężko stwierdzić bo nic tak naprawde o tym rondzie nie wiemy. (a rodzajów rond jest dużo).

Kto tam miał pierwszeństwo ? Wjezdzający czy ten który się już na rondzie znajdował ?

Na pierwszy rzut oka to nie Twoja wina aczkolwiek moge się mylić

Zmieniony przez - Arriva w dniu 2009-09-18 14:17:42

Piter_1988
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

Wjeżdżający na rondo musi ustąpić pierwszeństwa...

Revan17
Jedi
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

ja by zajął wewnętrzny pas, przy dojeździe do skrętu próbował wjechać na zewnętrzny ustępując, a następnie zjechał tam gdzie miałeś jechać

czyli wedle normalnego ronda, to miałeś rację z tym, że to on powinien cię przepuścić, bo wjeżdżał na twój pas, z tym że moze to jakiś inny rodzaj ronda j/w, poza tym pewnie przyczepił się pasa jakim jechałeś

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

ziemon
LADY
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

jaki znak stał przed rondem?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Mystic8B8
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli dobrze rozumiem to tez zajalbym wewnetrzny pas. I moim zdaniem on powinien uwazac na Ciebie. Ale moge sie oczywiscie mylic.

Znawca -

Piter_1988
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

Mystic8B8 - to ja jechałem pasem zew.

Ruch okrężny i ustąp pierwszeństwa.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2009-09-18 14:36:39

Revan17
Jedi
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

a powinieneś wewnętrznym, zewnętrzny tylko jak skręcasz w prawo

Zmieniony przez - Revan17 w dniu 2009-09-18 14:40:51

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

jak jedziesz prosto to zajmujesz pas do jazdy prosto (z znakami poziomymi na jedni- strzałka do przodu)
Jak nie ma tych znaków to pas najbardziej po prawo.
A pierwszeństwo ma ten, kto ma znak o tym mówiący.
Jaki był znam przed rondem ?

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

jak sa dwa pasy to prawy pas do skrecania w parwo, a lewy do skrecania prosto () i w lewo

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2009-09-18 14:44:08

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

ziemon
LADY
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

do autora - an rondzie obowiązują takie zasady jak na innych skrzyżowaniach chyba że znaki mówią inaczej
znak mówił - ustąp pierwszeństwa, więc pojazd który poruszał się już po rondzie miał pierwszeństwo przed pojazdem wjeżdżającym na rondo/skrzyżowanie

wychodzi że egzaminator miał rację

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawko...

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Zniesławienie? | Kilka pytań dotyczących spraw sądowych | Vat marża a VAT | FIRMA robi ze mnie durnia i chyba grubo oszukuje ?! | Pogróżki telefoniczne | przewoznik lotniczy - problem z bagazem | problem z odzyskaniem pieniędzy | Umowa kupna sprzedaży | Czy zapłace podatek jesli ciocia zapisze mi gospodarstwo. | Konto w banku dla ucznia do handlu na allergo | dodatkowe ubezpieczenie NW? | wpłata na złe konto bankowe | Ubezpieczenie wszystkich ryzyk budowy i montażu | Głodzony pies! Gdzie dzwonić! | Znowu kanary- czy bawic sie w sad | ksiażki o dolarze, gospodarce amerykanskiej i FEDzie | ma dupe jak szafa | ma dupę jak szafa | szafa trzydrzwiowa | ma dupe jak | nommad | nietzsche | ewa | ewa wiertel | kastowe | komandor64 | kosuzule | puszczalska | czas spalania alkoholu | liveleak | groźby | pulsometr | zdradza | zdradziła | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.