FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7087 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Prawko C, C+E 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawko C, C+E"   

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

kto co woli, ja mam tak ze jak latam na kat b to mi 8h tak szybko ucieka jak bym palcami strzelil... wiec co kto lubi, wolalbym za 3kola siedziec za fajera po 10h niz po 8h siedziec nad nudnymi papierami

edit: jak cos robisz dla pasji to wiesz o co chodzi

Zmieniony przez - ziutek43 w dniu 2008-09-21 00:05:22

TankAbbot
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale 5 dni w samochodzie to nie to że 10 godzin i do domu

na takiej zasadzie to i w głupiej ochronie by te 3 tyś zarobił, siedziałby 5 dni w portierni to ile by nabiło?

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-09-21 00:18:28

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

a chcialo by ci sie siedziec na portierni caly dzien? co bys tam robil? krzyzowki rozwiazywal? czy puzzle ukldal? jak jezdze w robocie to se ustlam ze o takiej i takiej porze mam byc tam i tam i stram sie dotrzymac planu a jak mam opoznienie to godziny leca 2x szybciej... wyobraz se ze robilem przy szpadlu po 7h, placili mi jak za 8 +przerwa i nie mialem z tego satysfakcji a poszedlem na dostwace za mniejsza kase i wsystko jest na odwrot to jest pasja... jak nie macie smykalki do tego zeby byc szoferm to nie wyrzucajcie tych dwoch tysikow na prawko tylko poszukajcie se roboy ktora byscie chcieli naprawde wykonywac

Zmieniony przez - ziutek43 w dniu 2008-09-21 00:33:11

TankAbbot
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie ważne abyś czerpał satysfakcję z wykonywanej roboty.

Praca kierowcy po 10 godzin dziennie(bo po 8 to ciężko spotkać na kierowce) jest ok, jak jest się codziennie w domu, czas szybko w pracy leci. Ale na TIRach lipa jest. Chociaż niektórym to odpowiada i nie zamienili by tej pracy na żadną inną. A co z rodziną, domem?

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie masz zony i dzieci to w budzie zyjesz/ w budzie pracujsz/ w budzie spisz/ w budzie zdechniesz... ale trzeba to czuc

zauwazylem tendencje ze coraz wiecej znajomych robi kat c, a na pytanie po co to im? odpowiadaja ze nie wiedza, poprostu robia bo robia... jak ja robilem prawko na c to juz mialem pewien plan ktorego sie trzymam do tej pory

od zasady sa wyjatki... zeby nie studia latalbym na c i wracal co drugi dzien do domu

Zmieniony przez - ziutek43 w dniu 2008-09-21 00:43:18

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja chce c+e jako kolo ratunkowe, jakby mi inny pomysl nie wyszedl. Pozatym lubie jezdzic, wszystkim.

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

maximus_pl
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

3tys na miedzynarodowcE?

no prooosze.
5-6 przynajmniej

ja bym pojezdzil troche sobie tirami dla frajdy

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 21 wrzesień 2008 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

jak bylo ojro drogie to na miedzynarodowce wychodzilo 5-6k a eraz jest troche mniej

TankAbbot
 Wysłana - 22 wrzesień 2008 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

No z jednej strony, to by spróbował tych TIRów. Pojeździł z rok, dwa. Naodkładał hajsu, kupił fure itp. Ale z drugiej strony, zero czasu dla siebie, zero życia, non stop życie w budzie. Jest sens? Tak bez siłki, hobby... I co człowiek by przyjechał raz na te dwa tygodnie, popił, pobalował i spowrotem w trase...

Luzifer
 Wysłana - 26 wrzesień 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej to miec bogatych starych i dziewczynę z wyższych sfer, ja nie mam

Zmieniony przez - Luzifer w dniu 2008-09-26 11:26:27

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawko C, C+E

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9