FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7087 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Prawko C, C+E 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawko C, C+E"   

pitbull91
 Wysłana - 28 październik 2008 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

zdane

Góras_-
 Wysłana - 28 październik 2008 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Gratulacje, sam mam zamiar robić C, a potem może C+E. W sumie to w pracy troszeczkę sobie pojeździłem ciężarowymi, wiem, że to nie to samo, ale jakaś tam mała praktyka już była. Ciężej było jednak wyczuć Volvo FL6 , ale fajnie się jeździ dużymi autkami.

Mariins
 Wysłana - 31 październik 2008 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

gratulacje pitbull:D Powiedz co było:D i Kiedy ruszamy do hsizpani:D

pitbull91
 Wysłana - 31 październik 2008 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

jak zrobie c+e

parkowanie skośne i koperta

Baybus
 Wysłana - 1 listopad 2008 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja losowalem dla swojej grupy i mysle ze dobrze poszlo. Bo bylo zawracanie i parkowanie tylem

Mariins
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem to samo co Ty. a C+E to na razie mi sie nie chce:PP to dopiero musi byc masakra na placu z tym E

Baybus
 Wysłana - 2 listopad 2008 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

No podobno trzeba troche pomanewrowac, ale jest na to czas bo 5 min :)

Jackie1987
 Wysłana - 6 listopad 2008 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

no więc czytam te wasze posty i widzę że troszkę osób jest w małym błędzie oczywiście nie wszyscy, ale nie którzy nie wiedzą dokładnie co i jak. a mianowicie na C robiłem z urzędu pracy także o kosztach wam nie popisze ale np. to że masz samo C to możesz sobie nim d..pe podetrzeć dopóki nie będziesz mieć świadectwa kwalifikacji. Prawnie jakby ITD osobowy samochód zatrzymało z towarem i ten przewóz robiło się zarobkowo to świadectwo na przewóz rzeczy trzeba mieć, ludzie teraz na wszystko trzeba mieć papiery to jest chore ale nawet żeby się wypróżnić to papier do d..py trzeba mieć. Aby móc zrobić świadectwo trzeba mieć ukończone 21 lat. Ja zapłaciłem za ten kurs 650 zł, na samo C nie jest tak ciężko jak na C+E jutro właśnie mam egzamin na C+E i najbardziej przesrane jak dla mnie to jest podczepienie samochodu z przyczepą. <...........> tyle dosłownie tyle nie traficie dyszlem w kielich zaczepu i manewr wam nie wyjdzie możecie coś pobić np. gniazdo świateł bo kielich jest ruchomy i w zawory i w gniazda może uderzyć. na przyczepienie jest 10 min a na jazdę po łuku jest 5 min z możliwością wielokrotnego podjazdu do przodu i do tyłu aby się w czasie wyrobić i trzy garaże prostopadły przodem i tyłem, ukośny przodem i podjazd pod górkę. i tyle z manewrów. ale ogólnie jest przesrane. jutro napiszę jak było

Baybus
 Wysłana - 6 listopad 2008 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

oki, czekamy na relacje. Powodzenia.

Jackie1987
 Wysłana - 6 listopad 2008 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.naukajazdy.pl/nauka_jazdy/wymagania2.html#tabela]
tu jest dużo informacji dotyczących obsługi samochodu :)
a za powodzenia dziękuję :) <ja zawsze dziękuję, choć ponoć się nie powinno>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawko C, C+E

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9